نعمتی گزینه جانشینی کنعانی‌زادگان در پرسپولیس

نعمتی گزینه جانشینی کنعانی‌زادگان در پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- در صورت جدایی مدافع ملی‌پوش پوش پرسپولیس از این تیم، کدام بازیکن جانشین او خواهد شد؟

به گزارش فوتبالی، هر چند مدافع قرمزها با انتشار استوری در اینستاگرامش خبر توافقش با باشگاه الاهی قطر را تکذیب کرد اما هم کادر فنی پرسپولیس و هم کنعانی‌زادگان به خوبی به این نکته واقف هستند که همکاری آنها در پایان فصل بیستم لیگ برتر به اتمام خواهد رسید و این مدافع ملی پوش به پیشنهاد 30 میلیارد تومانی قطری‌ها پاسخ مثبت خواهد داد و برای ادامه فوتبال خود راهی الاهلی قطر و لیگ ستارگان این کشور خواهد شد.

ظاهرا گل‌محمدی که از جدایی کنعانی زادگان مطمئن شده به دنبال جانشین مناسب برای او در بازار داخلی ایران است. او فعلا تنها نام یک مدافع را لیست خرید خود قرار داده است. 

یحیی به‌ دنبال جذب علی نعمتی مدافع تیم پدیده است. بازیکنی که قابلیت بازی در 2 پست دفاع میانی و دفاع چپ را دارد و اتفاقا در بازی پدیده مقابل پرسپولیس یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود و باعث شد که بازیکنان کناری پرسپولیس کار راحتی را در آن بازی نداشته باشند.

علی نعمتی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای پوشیدن پیراهن قرمز با باشگاه پرسپولیس به توافق نهایی دست پیدا کرده بود و برای پیوستن به این تیم مشکلی نداشت، اما ظاهرا مخالفت سرمربی شهرخودرو یعنی مهدی رحمتی مانع انجام انتقال این مدافع به پرسپولیس شد.

با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن با تیم فعلی‌اش، آخر فصل تمام می‌شود، او به‌ عنوان بازیکن آزاد به پرسپولیس می‌آید و دیگر پولی به پدیده پرداخت نخواهد کرد.

این بازیکن که در شهر خودرو شاگرد یحیی بوده ارتباط بسیار خوبی با او و دستیارانش دارد. از طرف دیگر سرعت بالای این بازیکن باعث شده تا سرمربی پرسپولیس اعتقاد ویژه‌ای به شاگرد سابقش داشته باشد به خصوص که حالا احتمال جدایی کنعانی‌زادگان بسیار زیاد است و به محض آنکه یحیی از مدیران باشگاه بخواهد، قرمزها سراغ این بازیکن خواهند رفت.

نعمتی بارها در مصاحبه‌های خود از علاقه به پرسپولیس و کار با یحیی صحبت کرده  و دوست دارد دوباره شاگرد گل‎محمدی شود.

این بازیکن در زمان برانکو هم گزینه حضور در پرسپولیس بود اما این انتقال در آن زمان به خاطر مخالفت مدیران شهرخودرو، عملی نشد.

7655

416 نظر