اعتراض تند هواداران میلان به دوناروما: این هفته تمدید نکردی، حق نداری بازی کنی!

اعتراض تند هواداران میلان به دوناروما: این هفته تمدید نکردی، حق نداری بازی کنی!

پایگاه خبری فوتبالی – طبق اعلام اسکای اسپورت ایتالیا هواداران میلان با دوناروما ملاقات کرده‌ و به او پیامی تند ارسال کرده‌اند.

به گزارش فوتبالی، جیانلوئیجی دوناروما هنوز قراردادش را با میلان تمدید نکرده و این مسئله اصلا به مذاق هواداران این تیم خوش نیامده است. او از دوران نوجوانی در میلان بوده و همه انتظار داشتند به سادگی قراردادش را تمدید کند اما با توجه به دستمزد بسیار بالای درخواستی‌اش هنوز مسئولین میلان موافقت‌شان را اعلام نکرده‌اند و حتی به سراغ جانشین او هم رفته‌اند. قرارداد دوناروما تا تاریخ ۳۰ ژوئن اعتبار دارد و پس از آن او می‌تواند به هر تیمی خواست به صورت رایگان بپیوندد. بسیاری از رسانه‌ها هم اعلام کرده‌اند او به احتمال زیاد با یوونتوس مذاکره خواهد کرد. اتفاقی که اصلا مورد استقبال هواداران میلان قرار نگرفته.

در همین زمینه ادعا شده هواداران افراطی تیم میلان روز گذشته چند ساعت پیش از دیدار مقابل بنونتو به زمین تمرین این باشگاه رفته‌اند. آن‌ها تقاضای یک جلسه داشتند که به سرعت توسط باشگاه رد شد اما خود دوناروما بیرون آمد تا با آن‌ها ملاقات کند. گزار‌ها حاکی از آن است هواداران میلان به دوناروما گفته‌اند اگر قراردادت را در طول هفته تمدید نکردی در دیدار مقابل یوونتوس بازی نکند و به زمین نرود.

به نظر می‌رسد کار دوناروما و میلان به پایان رسیده و او دیگر اصلا مورد حمایت هواداران نیست.
1101

133 نظر