کیانی: گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان خیلی سخت است/ شانس پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی برابر است

کیانی: گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان خیلی سخت است/ شانس پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی برابر است

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان تاکید کرد که دو تیم سپاهان و پرسپولیس شانس برابری برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر دارند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی در ارتباط با با شرایط فعلی مس بعد از شکست برابر نفت مسجدسلیمان گفت: وضعیت تیم ما خوب است و تمرینات منظمی را انجام می‌دهیم تا آماده انجام بقیه بازی‌ها شویم. ما در بازی با نفت هم نباید با شکست زمین را ترک می‌کردیم چون واقعا فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم ولی در گل زدن بدشانس بودیم، در طرف مقابل حریف روی یک موقعیت ده درصدی به گل رسید. فوتبال همین است و باید یاد بگیریم که از موقعیت‌ها نهاین استفاده را ببریم تا این‌طور ضربه نخوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا مس رفسنجان می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند؟» عنوان کرد: مس واقعا تیم خوبی است، ما بازیکنان باکیفیت و کادرفنی توانایی داریم و می‌توانیم در پایان فصل یک اتفاق خوب را رقم بزنیم. البته مس برای اولین بار است که در لیگ برتر حضور دارد و شرایط خیلی از تیم‌ها در بالای جدول که برای قهرمانی تلاش می‌کنند با ما قابل قیاس نیست. با این شرایط گرفتن سهمیه آسیا خیلی سخت است و اگر می‌خواهیم در این زمینه مدعی باشیم باید در بازی‌های بعدی ساده امتیاز از دست ندهیم. ما قطعا تلاش می‌کنیم تا یک رتبه خوب را کسب کنیم.

هافبک مس رفسنجان در خصوص اینکه کدام تیم در این فصل قهرمان خواهد شد، تصریح کرد: چیزی قابل پیش‌بینی نیست. الان سپاهان و پرسپولیس رقابتی نزدیک دارند و استقلال هم می‌خواهد خودش را به آنها برساند. تراکتور و فولاد هم می‌توانند خودشان را به بالای جدول برسانند و چیزی را نمی‌توان از حالا پیش‌بینی کرد. با این حال پرسپولیس و سپاهان مدعیان اصلی هستند و شانس قهرمانی این دو تیم هم برابر است.


7474

243 نظر