پاشازاده: نشان دادیم در راه درستی قرار گرفته‌ایم

پاشازاده: نشان دادیم در راه درستی قرار گرفته‌ایم

پایگاه خبری فوتبالی- مهدی پاشازاده می گوید امیدوار است به زودی شرایط بازی در استادیوم پوریای ولی تالش برای چوکا فراهم شود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، مهدی پاشازاده روز گذشته پس از قبول هدایت تیم فوتبال چوکا برای اولین مرتبه روی نیمکت تیم نشست و در پایان بازی شاهد پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر رایکا در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر شد. پاشازاده در پایان این مسابقه در مورد سه امتیازی که تیمش کسب کرد، عنوان کرد: دو جلسه تمرین پیش از این مسابقه داشتیم. خدا را شکر با اینکه چندین بازیکن ما هم نبودند، نشان دادیم که در راه درستی قدم برداشته ایم و در حال تبدیل شدن به یک تیم هستیم.

پاشازاده با تقدیر از جوانان تیم فوتبال چوکا ادامه داد: مهم این است که تیم باشیم. ماشاالله جوانان تیم کارهایی که در این یک هفته تمرین کرده بودیم، به خوبی اجرا کنند و نتیجه اش را هم دیدیم.

پاشازاده با اشاره به نمایش دفاعی تیمش اضافه کرد: خوشحالم که تیم طوری بازی کرد که تک به تک و موقعیت صد در صدی به تیم حریف نداد. این برای ما خیلی مهم بود. اینکه شخصیت تیمی را حفظ کنیم. هم خوب گل بزنیم. می توانستیم سومی و چهارمی را هم بزنیم و خدا را شکر موقعیتی هم ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال چوکا در واکنش به این سوال که آیا قطعی برق در ابتدای بازی در عملکرد تیم او تاثیر داشته یا خیرف بیان کرد: تیمی که برای بردن آمده بود، این شرایط ضرر است. البته تیم میهمان هم حق داشت که از شرایط ناراضی باشد ولی اول برای ما تیمی بد شد که برای گرفتن سه امتیاز در خانه اش به زمین آمده بود. پس اول تمرکز ما به هم خورد. تمام برنامه ریزی و تلاش ما این بود که در ساعت 20:30 دقیقه که بازی آغاز می شود، بازیکنان از هر لحاظی در بالاترین سطح خود باشند ولی خب در دقیقه 1 آن اتفاق افتاد و اصلا به نفع ما نبود. به تیم حریف هم حق می دهم. امیدوارم که مسئولان هم حمایت کنند و جریانات سال های قبل را وسط نیاورند. من می توانم از خودم دفاع کنم. نمی خواهم به این موضوع دامن بزنم. اینجا یک تیم دیگر است و یک جای دیگر است و من آمده ام کارم را انجام بدهم.
بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال در واکنش به این سوال که شرایط چوکا را چطور می بیند، توضیح داد: در حال درست شدن است. بخش خصوصی آمده و یک سری بدهی ها را پرداخت کرده؛ در صورتی که نباید اینطوری باشد و شما نباید وقتی وارد کاری می شوید، بدهی های گذشته را بدهید. بدهی هایی بوده که پرداخت شده، پنجره نقل و انتقالات بسته بوده و باز شده و .... من اولین سرمربی ای هستم که بخش خصوصی ای که تیم چوکا را مدیریت می کند، انتخاب کرده. همه این ها را باید حق بدهیم. به تیم هم باید حق بدهیم که اگر آمده اند، حمایت کنند. این موضوع باید دو طرف باشد.

او حرف هایش را با اشاره به بازی در استادیوم خانگی پوریای ولی ادامه داد و اینطور خاتمه داد: امیدوارم با بردهایمان دلگرمشان کنیم. امیدوارم امسال و سال بعد در استادیوم خودمان بتوانیم بازی کنیم و در شهر خودمان جشن بگیریم. امیدوارم سال بعد بتوانیم تیمی درست کنیم که لیاقت این هوادار را داشته باشد و در سطح لیگ برتر باشد.6641

28 نظر