مطلق‌زاده:‌ برای بحران مالی صنعت نفت باید یک فکر اساسی شود/ جام حذفی را جدی می‌گیریم

مطلق‌زاده:‌ برای بحران مالی صنعت نفت باید یک فکر اساسی شود/ جام حذفی را جدی می‌گیریم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از مسئولان خواست برای بحران مالی صنعت نفت آبادان فکری اساسی کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمود مطلق زاده درباره بازی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: ما در این بازی نمایش خوبی داشتیم، ولی متأسفانه در دقایق ابتدایی روی یک ضربه ایستگاهی غافلگیر شدیم و گل خوردیم. در طول بازی هر چه زدیم به در بسته خورد و موقعیت‌های خیلی خوبی را از دست دادیم. نیمه دوم هم کاملاً در اختیار تیم ما بود و در مجموع باید بگویم که مستحق گرفتن امتیاز بودیم، ولی به حق‌مان نرسیدیم.
وی در مورد حل مشکلات مالی تیمش بعد از هفت ماه خاطر نشان کرد: اینکه بازیکنان چه زمانی حق و حقوق‌شان را دریافت کنند، بسیار مهم است. متأسفانه صنعت نفت هر سال با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند و برای حل بحران مالی در این باشگاه باید فکری اساس شود. من یادم می‌آید که در هفته سیزدهم یا دوازدهم با یک اختلاف امتیاز در رده دوم جدول قرار داشتیم. اگر همان زمان مشکلات ما برطرف می‌شد قطعاً الان جایگاه بهتری در جدول داشتیم. مسئله مهم این است که بازیکنان در زمان مشخصی پول‌شان را دریافت کنند تا از لحاظ ذهنی به‌هم نریزند. ما چند ماه این مشکلات را تحمل کردیم، ولی واقعاً دیگر شرایط سخت شده بود.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر خیبر خرم آباد در مسابقات جام حذفی گفت: ما در لیگ برتر برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کار سختی خواهیم داشت و از تیم‌های بالای جدول دور شدیم. البته در بازی‌های بعدی تلاش می‌کنیم تا خوب امتیاز بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم، ولی جام حذفی را هم جدی می‌گیریم و شانس‌مان را برای قهرمانی امتحان می‌کنیم. بازی با خیبر هم آسان نیست، ولی ما فقط برای برد بازی خواهیم کرد.

6641