گواردیولا: پرونده سوپرلیگ بسته شده/ سخت‌ترین فصل زندگی ما است

گواردیولا: پرونده سوپرلیگ بسته شده/ سخت‌ترین فصل زندگی ما است

پایگاه خبری فوتبالی – گواردیولا پس از برد ۲-۱ مقابل استون ویلا پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. او امسال را سخت‌ترین فصل زندگی می‌داند.

به گزارش فوتبالی، گواردیولا پس از پایان بازی گفته: عذرخواهی مسئولین؟ من این افراد را می‌شناسم و آن‌ها نیازی به عذرخواهی ندارند. رئیس و مدیر را می‌شناسم. مهم‌ترین مسئله این است که این کتاب بسته شد. تمام است.

گواردیولا درباره خود بازی گفت: اگر مقابل استون ویلا شکست می‌خوردیم شرایط بسیار سخت می‌شد. منچستریونایتد حالا در بهترین فرمش قرار دارد اما ما بخاطر کارهایی که در این فصل انجام داده‌ایم شایسته حضور در صدر هستیم. وقتی صحبت از ۵ بازی انتهایی فصل می‌شود ما این مزیت را داریم که مانند امروز بازی کنیم. بازیکنان در رختکن پس از ۲ شکست بسیار متعهد بودند. می‌دانستیم که چقدر آمادگی برای فینال جام اتحادیه و لیگ قهرمانان مهم است. تقریبا سخت‌ترین فصل زندگی ما است. باید این قسمت را تمام کنیم. ۳ بازی دیگر برنده شویم و قهرمانی را به دست آوریم.

گفتنی است سیتی ابتدا باید فینال جام اتخادیه را انجام دهد، سپس با پاری‌سن‌ژرمن در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازی کند و سپس بازی‌های لیگش را انجام دهد. سیتیزن‌ها تا امروز با ۱۱ امتیاز نسبت به منچستر یونایتد رده دومی در صدر قرار دارند.

1101

109 نظر