ویژگی مهم پیشنهاد جدید بارسلونا به مسی چیست؟

ویژگی مهم پیشنهاد جدید بارسلونا به مسی چیست؟

پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه بارسلونا از نظر اقتصادی پس از شیوع بیماری کرونا اصلا وضعیت خوبی نداشته است و همین اوضاع موجب شده بود که این باشگاه هم در پروژه سوپرلیگ حاضر باشد اما این طرح به زمین خورد و باید مدیران بارسلونا راه دیگری برای جبران خسارت ها و بهبود اوضاع مالی خود پیدا کنند.

به گزارش فوتبالی، قرارداد لیونل مسی در تابستان آینده با بارسلونا به اتمام می‌رسد و باید دید که سران باشگاه آبی و اناری به چه شکل به دنبال تمدید آن خواهند بود اما به گفته رسانه اسپانیایی کواترو، بارسلونا پیشنهاد جدیدی به مسی داده است و این پیشنهاد با توجه به اوضاع آشفته بارسلونا از نظر مالی، رقم بالایی ندارد اما ویژگی های دیگری برای لئو مسی در آن در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب که مسی قراردادش با بارسا مادام العمر خواهد بود و تا هر وقت که بخواهد می‌تواند در این باشگاه باقی بماند، همچنین مسی می‌تواند پس از پایان دوران فوتبال خود، در باشگاه بارسلونا پست مدیریتی بگیرد و از مدیران این باشگاه بشود.

به نظر می‌رسد که مدیران بارسلونا سعی می‌کنند با افزودن آپشن هایی، مسی را راضی به تمدید قرارداد کنند. باید دید که در نهایت چه اتفاقی پیرامون فوق ستاره آرژانتینی رخ خواهد داد.

1470

256 نظر