کنایه کومان به مسئولان یوفا: برای آن‌ها فقط پول مهم است

کنایه کومان به مسئولان یوفا: برای آن‌ها فقط پول مهم است

پایگاه خبری فوتبالی - در حالی که سوپر لیگ هنوز آغاز نشده، به آخر راه رسیده است، رونالد کومان معتقد است که مسئولان یوفا فقط به پول فکر می‌کنند. 

به گزارش فوتبالی، روز یک شنبه تاسیس سوپر لیگ با حضور 12 تیم سرشناس از سه کشور ایتالیا، انگلستان و اسپانیا اعلام شد و در همان زمان، مسئولان یوفا، فرم لیگ قهرمانان را عوض کردند. قرار بر این شد که از 32 تیم به 36 تیم و از 6 گروه به 10 گروه تغییر پیدا کند. 

به نقل از سایت گل، سه شنبه 6 تیم انگلیسی بنا بر دلایلی از حضور در این رقابت‌ها انصراف دادند و به نوعی این سوپرلیگ را در حالت تعلیق قرار دادند. رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا در این باره در کنفرانس مطبوعاتی گفت: "غیر قابل باور است که در چند سال گذشته بازیکنان مجبور بودند در تمامی رقابت‌ها بازی کنند. همه در مورد سوپرلیگ، لیگ قهرمانان جدید و یا نوع جدیدی از تورنمنت حرف می‌زنند. یوفا زیاد حرف می‌زند! اما هیچ وقت به حرف‌های اهالی فوتبال، مربیان و یا بازیکنان گوش نمی‌کند و کار خاصی هم در این باره انجام نمی‌دهد. ما در طول فصل مجبور هستیم که در بازی‌های خیلی زیادی به میدان برویم و اکثر این بازی‌ها فقط به خاطر پول انجام می‌شود. به نظرم پول مهم ترین چیز برای مسئولان یوفاست. طبیعی است که ما به فکر آینده فوتبال باشیم، اما اول باید از بازیکنان‌مان مراقبت کنیم."

4416

213 نظر