عباسیان: ماشین سازی را دست کم گرفتیم/ برای رسیدن به سهمیه آسیایی چیزی کم نداریم

عباسیان: ماشین سازی را دست کم گرفتیم/ برای رسیدن به سهمیه آسیایی چیزی کم نداریم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مقابل ماشین‌سازی می‌توانستیم برنده باشیم اما از نظر تمرکزی کمی پایین بودیم، متاسفانه حریف را دست کم گرفتیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، معین عباسیان در مورد شرایط تیم آلومینیوم اراک اظهار داشت: شرایط چه برای تیم و چه برای خودم خوب است. فردا بازی سختی مقابل پیکان داریم و امیدوارم با سعی و تلاش بتوانیم نتیجه خوبی از این دیدار بگیریم.

وی در مورد اینکه آیا از بازی مقابل تیم سابقش حس و حال خاصی دارد، گفت: نه، فوتبالیست باید حرفه‌ای و متعهد به باشگاهی که با آن قرارداد دارد باشد. بازی مقابل تیم سابقم را دوست دارم و از طرفی دوست دارم پیروز مسابقه باشیم. مهم این است که تیم ما نتیجه بگیرد و در روال خوبی بماند. امیدوارم این مسابقه با کسب سه امتیاز برای ما همراه باشد.

هافبک آلومینیوم در مورد روند این تیم در سال جدید با توجه به دوبازی قبلی، عنوان کرد: روند خوبی داریم. تغییر و تحولاتی در تیم ایجاد شد و مقداری زمان لازم بود که بازیکنان با افکار سرمربی هماهنگ شوند اما روز به روز بهتر می‌شویم. یک بازی با فولاد و یک بازی با ماشین‌سازی انجام دادیم که هر دو مساوی شدند. مقابل ماشین‌سازی می‌توانستیم برنده باشیم اما از نظر تمرکزی کمی پایین بودیم. متاسفانه حریف را دست کم گرفتیم با اینکه کادرفنی تذکر داده بود این بازی حتی از فولاد سخت‌تر است.

عباسیان گفت: نتوانستیم برنده باشیم اما با اینحال یک امتیاز هم یک امتیاز است. ما باید شخصیت تیمی خودمان را بالاتر ببریم. بازی به بازی جلو برویم و در هر مسابقه نتیجه و امتیاز مختص آن بازی را کسب کنیم.

وی در خصوص کارکردن با علیرضا منصوریان اظهار داشت:‌ حدود 9 سال پیش هم من در تیم ملی نیروهای مسلح شاگرد علیرضا منصوریان بودم. بعد از آن قسمت نشد در تیم او باشم. امسال قسمت شد که در نیم فصل از پیکان جدا شوم و دوباره شاگردش شوم. واقعا کارکردن با منصوریان لذت بخش است. خودم شخصا کارکردن با او را دوست دارم چون از جنس فوتبال است. بازیکن را درک می‌کند و این مساله باعث می‌شود هر دو طرف پیشرفت کنند. تمام سعی و تلاشم را به کار می‌گیرم که به تیم و سرمربی کمک کنم.

هافبک آلومینیوم اراک در مورد اینکه آیا شرایط تمرینی در این تیم راضی کننده است، عنوان کرد: صددرصد. هر هفته با شرایط تیم حریف تمرین می‌کنیم. همه چیز خوب  است و به نحو احسن انجام می‌شود. امیدوارم بتوانیم در بازی های پیش رو نتایج خوبی بگیریم تا جایگاهی در خور شان و شخصیت آلومینیوم به دست بیاوریم. این تیم با این که درسال اول حضورش در لیگ برتر است اما تا اینجا خوب عمل کرده، از این به بعد هم همه ما یعنی مدیریت، کادرفنی و بازیکنان به دنبال شرایط خیلی بهتر از این هستیم.

عباسیان در خصوص اینکه با توجه به جایگاه فعلی تیم در جدول آیا کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ممکن است، گفت: الان صحبت در مورد کسب سهمیه سخت است. استراتژی باشگاه این است که بالای جدول باشیم اما چرا که نه؟ چیزی کم نداریم. به امید خدا و با سعی و تلاش می‌توانیم سهمیه آسیایی را هم بگیریم اما نظر کادرفنی این است که بازی به بازی پیش برویم. در کنار آن نگاهی هم به بحث آسیایی شدن داریم.


6641

43 نظر