رقم شگفت انگیزی که مورینیو از اخراج هایش به جیب زده!

رقم شگفت انگیزی که مورینیو از اخراج هایش به جیب زده!

پایگاه خبری فوتبالی - ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام، امروز از هدایت باشگاه تاتنهام برکنار شد. در واقع ژوزه مورینیو دیگر سرمربی باشگاه لندنی نخواهد بود و اکنون بیکار شده است. مورینیو در تاتنهام نتایج جالبی به دست نیاورد و اخراج شد. این اولین باری نیست که ژوزه مورینیو در دوران حرفه‌ای خود اخراج می‌شود. او پیش از این هم این اتفاق را بار ها و بار ها تجربه کرده است.

به گزارش فوتبالی، اخراج ژوزه مورینیو از تاتنهام، پنجمین اخراج در دوران حرفه‌ای این مربی بود. مورینیو پیش از این 2 بار از چلسی، یک بار از رئال مادرید و یک بار هم از منچستریونایتد اخراج شده بود. ژوزه مورینیو در بار اولی که از چلسی اخراج شد 18 میلیون پوند غرامت گرفت که این اخراج در سال 2007 اتفاق افتاد. دومین اخراج مورینیو از رئال مادرید بود که در سال 2013 رخ داد و مورینیو بابت اخراج خود 17 میلیون پوند غرامت دریافت کردند. مورینیو در دوران دوم حضور خود در چلسی هم در فصل سومش اخراج شد که این اتفاق در سال 2015 رخ داد و مورینیو بابت آن 12.5 میلیون دریافت کرد. ژوزه در منچستریونایتد هم دوام نیاورده و اخراج شد و بابت آن اخراج 15 میلیون یورو گرفت و این رقم باقی مانده‌ی قراردادش بود. اکنون مورینیو برای اخراج از تاتنهام رقم 30 میلیون پوند دریافت کرده است.

در واقع ژوزه مورینیو مجموعا 5 بار اخراج شده و رقم 93.5 میلیون پوند را به خاطر اخراج هایش دریافت کرده که این رقم باقی مانده‌ی قراردادش با باشگاه ها یا اصطلاحا غرامت بوده است.

1470

297 نظر