پوگبا: مورینیو همیشه با بازیکنان جدال می‌کرد

پوگبا: مورینیو همیشه با بازیکنان جدال می‌کرد

پایگاه خبری فوتبالی - پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد، روش‌های سرمربی سابق خود ژوزه مورینیو را زیر سوال برد و از او انتقاد کرد. 

به گزارش فوتبالی، در سال 2016 پل پوگبا با مبلغ 89 میلیون پوند از یوونتوس به منچستریونایتد ملحق شد تا زیر نظر ژوزه مورینیو بازی کند. او در اولین سال حضورش در الدترافورد موفق شد تا همراه با این سرمربی، به 3 قهرمانی برسد. اما یک باره رابطه او و سرمربی حال حاضر تاتنهام شکراب شد. 

به نقل از سایت گل، پل پوگبا درباره تفاوت‌های اوله گونار سولسشر و ژوزه مورینیو، مربی حال حاضر و پیشین خود گفت: "چیزی که الان با اوله داریم متفاوت است. اوله با بازیکنان بحث و جدال نمی‌کند و به ما احترام می‌گذارد. اوله بازیکنی را کنار نمی‌گذارد و اگر این کار را انجام دهد، طوری رفتار نمی‌کند که این بازیکن انگار وجود خارجی ندارد. این تفاوت بزرگ بین او و ژوزه مورینیو است. زمانی من با مورینیو رابطه بسیار خوبی داشتم و همگان شاهدش بودند. اما شما متوجه نمی‌شدید که روز بعد چه اتفاقی رخ می‌دهد. این چیز عجیبی بین من و مورینیو بود و من نمی‌توانم چیزی در این باره بگویم، زیرا خودم نیز چیزی نمی‌دانم. رفتار ژوزه واقعا عجیب بود."

پیش از پل پوگبا، لوک شاو مدافع شیاطین سرخ نیز از روش‌های ژوزه مورینیو انتقاد کرده بود.

4416

166 نظر