بهترین فصل فوتبالی سیدجلال/ شکستن رکورد مسن‌ترین گلزن ایرانی در ACL

بهترین فصل فوتبالی سیدجلال/ شکستن رکورد مسن‌ترین گلزن ایرانی در ACL

پایگاه خبری فوتبالی- پنجمین گل فصل سید جلال حسینی باعث شد تا او رکورد مسن‌ترین گلزن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، سید جلال حسینی در دیدار برابر الوحده امارات توانست پنجمین گل این فصل خود را نیز به ثمر برساند تا در حال بهترین فصل دوران ورزشی خود باشد. ۴ گل در لیگ برتر که گل‌های بسیار مهمی بودند و یک گل تا به این‌جا در لیگ قهرمانان تعداد گل‌های جلال حسینی را به عدد ۵ در این فصل رسانده است.

این گل باعث شد تا سید جلال با ۳۹ سال سن مسن‌ترین گلزن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شود و رکورد مهدی رجب‌زاده بازیکن پیشین ذوب آهن را بشکند که در ۳۸ سالگی توانست آخرین گل آسیایی خود را به ثمر برساند.

سید جلال حسینی تاکنون در دو مقطع برای تیم پرسپولیس ۲۲۰ بازی انجام داده است تا در رده هفتم بیش‌ترین تعداد بازی در بین بازیکنان تاریخ پرسپولیس قرار گیرد. او در پرسپولیس ۱۱ بار نیز گلزنی کرده است.

پرسپولیس در دومین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شنبه به دیدار الریان می‌رود که شجاع خلیل‌زاده را در ترکیب خود دارد و هدایت آن را لورن بلان، سرمربی پیشین پاری سن ژرمن بر عهده دارد ولی در بازی نخست برابر گوا هند که میزبان این گروه است به تساوی بدون گل رسید.


6641

390 نظر