فجر به ورزشگاه پارس باز می گردد

فجر به ورزشگاه پارس باز می گردد

پایگاه خبری فوتبالی- فجری ها که در نخستین بازی خود در سال ۱۴۰۰ توانستند رضایت سازمان لیگ را جلب کرده و به ورزشگاه شهید دستغیب بروند، حالا مجبورند دوباره در ورزشگاه پارس میزبان حریفان باشند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، زمین چمن ورزشگاه پارس که در تعطیلات نوروز زیر کشت رفته بود، روز سه شنبه برای دیدار تیم های قشقایی و هوادار شرایط بهتری نسبت به گذشته داشت. هر چند مسئولان ورزشگاه اعتقاد داشتند که برای محافظت از این چمن و به ثمر نشستن اقداماتی که روی آن انجام شده است، نیاز بود که یک ماه دیگر به آن استراحت داده شود، اما تیم قشقایی حاضر به انتقال بازی هایش به چمن مصنوعی ورزشگاه شهید دستغیب نشد.

طبق اعلام رئیس هیئت فوتبال شیراز و همچنین نماینده هیئت فوتبال استان فارس در بازی های لیگ یک، برگزاری بازی های آینده فجرسپاسی در آن استادیوم قدیمی و کم امکانات نیز با مخالفت سازمان لیگ مواجه شده و این تیم باید باقی مانده رقابت های این فصل را در ورزشگاه پارس برگزار کند.

این در حالی بود که تیم فجرسپاسی برای برگزاری نخستین بازی خود در سال جدید، مجوز میزبانی در ورزشگاه شهید دستغیب را از سازمان لیگ دریافت کرده بود. 

 از طرفی با توجه به اینکه در یک ماه آینده بازی های لیگ یک پس از اذان مغرب نور برگزار خواهد شد و نیاز به روشنایی خواهد داشت، ورزشگاه شهید دستغیب به هیچ عنوان زیرساخت های لازم برای فراهم کردن نور مورد نیاز برگزاری این رقابت ها را نخواهد داشت.

بدین ترتیب تیم فجر سپاسی در حساس ترین بازی هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال ایران، روز دوشنبه هفته آینده در ورزشگاه پارس شیراز میزبان تیم مس کرمان خواهد بود.


6641

95 نظر