نویر: هنوز می‌توانیم پاری سن ژرمن را حذف کنیم

نویر: هنوز می‌توانیم پاری سن ژرمن را حذف کنیم

پایگاه خبری فوتبالی - مانوئل نویر دروازه‌بان آلمانی بایرن مونیخ، ایمان دارد که آن‌ها توانایی کامبک زدن به پاری سن ژرمن را دارند. 

به گزارش فوتبالی، فردا شب (سه شنبه) از دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ از ساعت 23:30 در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف هم خواهند رفت. دیدار رفت این دو تیم در استادیوم آلیانز آرنا با نتیجه 2-3 به سود پاریس پایان یافت تا پوچتینو و شاگردانش با روحیه بهتری برای دیدار برگشت آماده شوند. 

به نقل از سایت گل، مانوئل نویر کاپیتان باواریایی‌ها معتقد است که پاری سن ژرمن مشکلاتی در خط دفاع دارد و آن‌ها می‌توانند نتیجه را به سود خود بازگردانند. 

نویر در گفت و گویی با سایت رسمی بوندسلیگا گفت: "باید از نظر ذهنی آرام باشیم، اما همچنین باید با انگیزه بالایی به میدان برویم. می‌خواهیم با انگیزه، ثبات و با تفکر پا به زمین بگذاریم و بتوانیم نقشه‌های پاری سن ژرمن را خنثی کنیم. می‌بایست حریف را با بازی هجومی خود، تحت فشار قرار دهیم. آن‌ها در فاز تدافعی، مشکلاتی دارند. اگر بتوانیم همان قدر موقعیت که در دیدار رفت خلق کردیم، در بازی فردا شب نیز خلق کنیم، می‌توانیم به مرحله بعدی راه یابیم."

4416

416 نظر