آمادگی شارجه برای برگزاری مسابقات گروه دوم لیگ قهرمانان/ بازی‌های گروه تراکتور در ۲ ورزشگاه برگزار می‌شوند

آمادگی شارجه برای برگزاری مسابقات گروه دوم لیگ قهرمانان/ بازی‌های گروه تراکتور در ۲ ورزشگاه برگزار می‌شوند

پایگاه خبری فوتبالی- مدیر اجرایی باشگاه شارجه از آمادگی کامل این باشگاه با همکاری فدراسیون فوتبال امارات جهت برگزاری بازی‌های گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمد القصیر مدیر اجرایی باشگاه شارجه درباره میزبانی این باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا گفت: خوشبختانه با حمایت و کمک فدراسیون فوتبال امارات شرایط لازم برای برگزاری بازی‌ها فراهم شده است و آماده آغاز مسابقات در روز چهارشنبه هستیم.

مدیر اجرایی باشگاه شارجه اضافه کرد: با توجه به محدودیت زمان برگزاری بازی‌ها در ماه رمضان قرار بود طبق برنامه AFC مسابقات در ساعات 17 و 20 برگزار شود اما با همکاری فدراسیون فوتبال می‌توانیم بازی‌ها را در دو استادیوم مجزا برگزار کنیم که به این شکل بازی اول ساعت 19 و بازی دوم ساعت 22 آغاز می‌شود. همچنین چون باشگاه شارجه میزبان بازی‌های این گروه است، تمام بازی‌های میزبان در ساعت 22 آغاز می‌شود که با توجه به شرایط برای ما مفیدتر است.

وی همچنین گفت: قرنطینه هر چهار تیم آغاز شده است. چهار تیم داوری هم در شارجه مستقر و آماده قضاوت بازی‌ها هستند. کاروان هر تیم طبق قانون می‌تواند شامل 55 نفر باشد که بر همین اساس 240 اتاق اقامتی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است در گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه پاختاکور ازبکستان برابر تراکتور ایران قرار می‌گیرد و شارجه امارات نیز مقابل نیروی هوایی عراق صف‌آرایی می‌کند.


7474


66 نظر