اشتباه محاسباتی طرفدار رقیب هندی پرسپولیس؛ بیشتر از تیم ایرانی هوادار داریم!

اشتباه محاسباتی طرفدار رقیب هندی پرسپولیس؛ بیشتر از تیم ایرانی هوادار داریم!

پایگاه خبری فوتبالی- طرفداران همگروه هندی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خیلی زود متوجه پرطرفدار بودن حریف ایرانی‌شان شدند.

به گزارش فوتبالی، یکی از طرفداران اف سی گوا، با قیاس تعداد فالوئرهای صفحات این تیم و پرسپولیس در توئیتر به دنبال اثبات این بوده که تیم هندی طرفدار بیشتری به نسبت حریف ایرانی‌اش دارد.

در شرایطی که صفحه توئیتر باشگاه هندی، 344 هزار فالوئر دارد، تعداد دنبال کنندگان صفحه توئیتری پرسپولیس، 70.6 هزار نفر است منتهی این موضوع ملاک خوبی برای قیاس تعداد طرفداران دو تیم نیست.

موضوعی که خود هندی‌ها هم به آن اعتراف و در پاسخ به توئیت طرفدار اف سی گوا به این نکته اشاره کردند که بهتر است او اول آمار فالوئرهای صفحه اینستاگرام پرسپولیس و تعداد کسانی که برای دیدن بازیهای این تیم به ورزشگاه می‌روند را بگیرد و بعد درباره پرطرفدار بودن اف سی گوا صحبت کند.

کاربری در توئیتش نوشته: هیچ باشگاهی در هند به لحاظ تعداد طرفدار قابل قیاس با پرسپولیس نیست و اگر تعداد فالوئرهای کل تیمهای حاضر در سوپرلیگ هند را با هم جمع بزنیم، باز هم به اندازه پرسپولیس طرفدارن ندارند چرا که تیم ایرانی 5.8 میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد.


1984

508 نظر