منشا و شاکری؛ دو روی سکه موفقیت گل‌گهر!

منشا و شاکری؛ دو روی سکه موفقیت گل‌گهر!

پایگاه خبری فوتبالی- گادوین منشا و یونس شاکری در دو بازی ابتدایی لیگ بیستم زوج بسیار خوبی ساخته بودند ولی پس از مصدومیت یونس شاکری دیگر این دو بازیکن هیچ گاه به طور همزمان خوب نبودند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال گل گهر شروع خوبی در رقابت های لیگ برتر داشت و یکی از دلایل آن آمادگی بالای گادوین منشا و یونس شاکری بود که در جریان پیروزی 3 بر 1 مقابل سپاهان 2 گل زدند و 2 بار پاس گل ارسال کردند. در دیدار برابر مس رفسنجان فولاد نیز تک گل گل گهر را منشا وارد دروازه فروزان کرد ولی از مصاف با ماشین سازی با مصدومیت یونس شاکری نگرانی های امیرقلعه نویی آغاز شد و به دلیل کمبود بازیکن مهره های سختی را پشت سر گذاشت.

در روزهای مصدومیت یونس شاکری که باعث شد بازی های مهمی را در نیم فصل اول مسابقات از دست بدهد، گادوین منشا در اوج آمادگی به سر می برد و حتی در بازی های که آبی پوشان سیرجانی بازی را واگذار می کردند، او گل می زد و اوج هنرنمایی او پس از دبل مقابل مس رفسنجان، در هت‌تریکی دیده شد که مقابل شهرخودرو انجام داد.

اما از آخرین گل منشا برای گل گهر حالا  4 بازی سپری شده و این بازیکن نیجریه ای به دلایل مختلف نتوانسته آمار خوب هفته های ابتدایی خود را بهتر کند و رقابت آقای گلی را نیز با اختلاف به سجاد شهباززاده مهاجم سپاهان تا پایان هفته نوزدهم باخته است  و با 10 گل پشت سر مهاجم 16 گله طلایی پوشان اصفهانی قرار دارد.

پشت سر گادوین منشا یونس شاکری قرار دارد که با هت‌تریک مقابل ماشین سازی خودش را بالاخره در پایان هفته نوزدهم 6 گله کرد و به سرمربی سپاهان نوید روزهای بهتری را در آینده داد. حالا پس از منشا، دومین هت تریک لیگ بیستم به نام یک گل گهری دیگر ثبت شده و این می تواند خبر خوشی برای کادر فنی آبی پوشان سیرجانی باشد.

به هر ترتیب منشا در 10 بازی فقط یکبار مقابل نساجی مازندران گلزنی کرده است و در دیدار برابر ماشین سازی هم به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات فرصت بازی پیدا نکرد. او این روزها تمام توانش را به کار گرفته تا شاید بتواند با تکرار نمایش روزهای ابتدایی خود، فاصله ایجاد شده با سجاد شهباززاده را کم کند و بار دیگر رقابت برای کسب عنوان آقای گلی رقابت ها را فشرده و سخت کند.

اگر این اتفاق رخ دهد، احتمالا پس از هت تریک یونس شاکری و روحیه خوبی که این بازیکن پیدا کرده، بار دیگر امیرقلعه نویی دو مهاجم آماده برای 12 بازی پیش روی خود خواهد داشت و چه خبری می تواند از این برای سیرجانی ها بهتر و خوش تر باشد؛ اینکه هر دو مهاجم تیم به صورت همزمان آماده باشند و اگر اینطور شود هر تیمی مقابل امیرقلعه نویی و شاگردانش به دردسر خواهد افتاد.


6641

64 نظر