اولین ال کلاسیکوی مسی در ورزشگاه دی استفانو؛ آخرین ال کلاسیکوی او؟

اولین ال کلاسیکوی مسی در ورزشگاه دی استفانو؛ آخرین ال کلاسیکوی او؟

پایگاه خبری فوتبالی - شنبه شب در ورزشگاه آلفردو دی استفانو، دیدار حساسی میان رئال مادرید و بارسلونا برگزار خواهد شد که این دیدار مهم می‌تواند تعیین کننده قهرمان لالیگا در این فصل از رقابت ها باشد چرا که رئال و بارسا به فاصله بسیار نزدیکی از اتلتیکو مادرید رسیده‌اند و کوچک ترین لغزشی از سوی روخی بلانکو، باعث از دست رفتن صدر جدول برای شاگردان دیگو سیمئونه خواهد شد.

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا، آقای گل تاریخ ال کلاسیکو هاست. البته او از سال 2018 به بعد، دیگر در ال کلاسیکو گلزنی نکرده است و دچار طلسم عجیبی شده است و باید دید که در این بازی مقابل رئال مادرید به چه شکل عمل می‌کند.

رئال مادرید به دلیل بازسازی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، در ورزشگاه آلفردو دی استفانو از بارسلونا میزبانی خواهد کرد. رئال مادرید در این فصل به طور کامل از ورزشگاه دی استفانو استفاده کرده است. این اولین ال کلاسیکوی لیونل مسی در این ورزشگاه است و باید دید که آیا مسی در ال کلاسیکوی بعدی هم حاضر خواهد بود یا در تابستان از بارسلونا جدا می‌شود، چرا که قرارداد مسی هنوز تمدید نشده و در تابستان به پایان می‌رسد.

مسی تاکنون با لباس بارسلونا در 89 ورزشگاه مختلف به میدان رفته است و موفق شده در 69 تای آن‌ها گلزنی کند.

1470

511 نظر