مدافع سابق سویا بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد

مدافع سابق سویا بازی مقابل پرسپولیس را از دست داد

پایگاه خبری فوتبالی - گابریل مرکادو، مدافع سابق سویا به دلیل آسیب دیدگی شدید مقابل السد، دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، دیدار هفته ماقبل پایانی لیگ ستارگان قطر به هیچ وجه برای الریان خوش یمن نبود چرا که این تیم علاوه بر اینکه با شکست مقابل شاگردان ژاوی رتبه سوم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را در خطر می بیند، بلکه یکی از مهره های اصلی خود را از دست داد.
در دیدار سه شنبه شب دو تیم، در دقیقه 37 مسابقه، گابریل مرکادو مدافع سابق سویا و ریورپلاته که در سال 2019 به الریان پیوست، دچار مصدومیت شدید شد و جای خود را به محمد علاءالدین داد.
اکنون باشگاه الریان به صورت رسمی اعلام کرد که این مدافع باتجربه که سابقه 24 بازی برای تیم ملی آرژانتین را نیز در کارنامه دارد، به دلیل پارگی رباط صلیبی، تمامی بازی های لیگ قهرمانان آسیا و دیدار هفته پایانی لیگ ستارگان قطر را از دست داده است.
مرکادو که با شجاع خلیل زاده زوج خط دفاعی الریان را تشکیل داده بود و در این فصل در 21 دیدار این تیم در لیگ قطر، 19 بار برای این تیم به میدان رفته بود و یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ ستارگان را در اختیار داشتند، حالا در آستانه آغاز رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دچار مصدومیت شدیدی شد تا خلیل زاده با زوج جدیدی که تجربه بازی در کنارش را ندارد، به مصاف پرسپولیس برود.

1470

294 نظر