منشا برای کنار زدن رقبا استارت زد (عکس)

منشا برای کنار زدن رقبا استارت زد (عکس)

پایگاه خبری فوتبالی- گادوین منشا که به دلیل دیر اضافه شدن به تمرینات مقابل ماشین سازی به میدان نرفت، تمریناتش را با جدیت دنبال می کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال گل گهر در شرایطی که مقابل ماشین سازی با یک گل عقب افتاده بود، به لطف درخشش و هت تریک یونس شاکری از سد این تیم گذشت تا عملکرد این مهاجم باعث شود غیبت گادوین منشا بهترین گلزن سیرجانی ها احساس نشود.

سعید الهویی مربی گل گهر در نشست خبری پس از بازی گفت "چند بازیکن ما هم مانند گادوین منشا به خاطر مشکلات پروازی دیر به تمرین اضافه شدند و این طبیعی است" و به نظر می رسد منشا به همین دلیل در ترکیب اصلی تیم قرار نگرفته است.

مهاجم نیجریه ای گل گهر که فصل را خیلی خوب آغاز کرد، در 10 دیدار گذشته تنها یک بار موفق شد برای تیمش گلزنی کند و این افت منشا سبب شد تا شهباززاده از فرصت پیش آمده نهایت بهره را ببرد و فاصله اش را در صدر جدول گلزنان افزایش دهد.


با این وجود، منشا که مدتی را در تعطیلات به سر می برد، این روزها از انگیزه بالایی برخوردار است و به صورت جدی در تمرینات گل گهر شرکت می کند و در پی حضور مجدد در ترکیب اصلی و به دست آوردن جایگاه از دست رفته اش است. او برای حضور در خط حمله تیم امیر قلعه نویی باید با رقبایش رقابت کند.


7474


187 نظر