اسلامی: مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیستیم/ زمانی برای خوشحالی نداریم

اسلامی: مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیستیم/ زمانی برای خوشحالی نداریم

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت این تیم در مصاف با پرسپولیس دست و پا بسته نیست و به دنبال کسب امتیاز خواهد بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، کریم اسلامی درباره پیروزی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت:‌ ما می‌دانستیم سه امتیاز این بازی چقدر برای نساجی اهمیت دارد. بعد از دو بردی که برابر سایپا به دست آوردیم روحیه تیم بالا رفت، ولی اهمیت این مسابقه خیلی بیشتر از دو بازی قبلی بود. نفت مسجدسلیمان هم تیم خوبی است. آنها در لیگ امسال برابر برخی از مدعیان و تیم‌های بالانشین نتایج خوبی گرفته بودند، ولی خدا را شکر که در نهایت بازی را بردیم.
مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر ادامه داد: ما بازی بسیار حساب‌شده‌ای انجام دادیم و حتی یک موقعیت جدی هم به نفت ندادیم. جدا از دو گلی که به ثمر رساندیم باز هم می‌توانستیم گل بزنیم، ولی مسئله مهم این بود که سه امتیاز را بگیریم. این برد قطعاً در بازی‌های بعدی به تیم ما کمک خواهد کرد. خوشبختانه بعد از حضور آقای الهامی شرایط تیم تغییر کرد و باشگاه هم خیلی خوب از تیم حمایت می‌کند که این باعث دلگرمی ماست.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی می‌تواند با شرایط سختی که در جدول دارد در لیگ برتر بماند؟»، تصریح کرد: همه ما می‌دانیم که در 11 بازی باقیمانده کار بسیار سختی در پیش خواهیم داشت، ولی باید صد برابر گذشته تلاش کنیم تا به هدف‌مان برسیم. این درست است که بعد از پشت سر گذاشتن هفته‌های سخت سه برد شیرین به دست آوردیم، ولی ما دیگر زمانی برای خوشحالی کردن نداریم. مسئله مهم این است که به بازی‌های بعدی فکر کنیم و تا آخرین هفته بجنگیم تا در نهایت نساجی در لیگ برتر باقی بماند.

اسلامی در مورد بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و شرایط نساجی طوری است که باید در هر بازی امتیاز بگیرد. بازی با پرسپولیس هم یکی از سخت‌ترین بازی‌ها ما خواهد بود و آنها در زمین خودشان فقط دنبال برد هستند، ولی ما هم نساجی هستیم و برابر پرسپولیس تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود. امیدوارم با انجام یک بازی خوب و حساب شده امتیاز بگیریم.


6641

101 نظر