عجیب مثل هواداران برایتون؛ جهانبخش به درد ما نمی‌خورد!

عجیب مثل هواداران برایتون؛ جهانبخش به درد ما نمی‌خورد!

پایگاه خبری فوتبالی- رفتار هواداران برایتون در قبال بازیکن ایرانی‌شان، واقعا عجیب و غریب است.

به گزارش فوتبالی، علیرضا جهانبخش در شکست 1-2 دیشب تیمش مقابل منچستریونایتد تنها 3 دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و طبیعتا در فرصت کمی که در اختیارش قرار بود نمی‌توانست معجزه کند اما از دید هواداران برایتون، علیرضا کماکان یکی از مشکلات تیم گراهام پاتر محسوب می‌شود و برایتون باید هر چه زودتر بازیکن ایرانی‌اش را کنار بگذارد.

در سایت northstandchat که مربوط به هواداران برایتون است، برخی از طرفداران این تیم مدعی شده‌اند یکی از تصمیمات قابل دفاع گراهام پاتر، عدم استفاده از علیرضا جهانبخش در ترکیب اصلی است چرا که این بازیکن به درد برایتون نمی‌خورد.

در توئیتر هم شاهد حملات عجیب به جهانبخش هستیم. تعدادی از هواداران برایتون از پاتر به خاطر اینکه در دقایق آخر بازی جهانبخش را وارد زمین کرد، انتقاد کردند. از دید آنها، در شرایطی که تیمشان از منچستر عقب بوده و به گل احتیاج داشته، ورود علیرضا به میدان بدترین تصمیم ممکن از سوی پاتر بوده است!

یکی از هواداران برایتون توئیت زده است: به محض ورود جهانبخش به زمین، تلویزیون را خاموش کردم.

توئیتی که 243 لایک خورده و وقتی یک کاربر ایرانی به آن واکنش داده، هوادار برایتون به این نکته اشاره کرده که جهانبخش بازیکن مناسبی برای برایتون و فوتبال انگلیس نیست و بهتر است به هلند برگردد تا در آنجا دوباره روزهای خوبی را تجربه کند. 


1984

393 نظر