تغییر مهم ترکیب تیم ملی در مقابل سوریه

تغییر مهم ترکیب تیم ملی در مقابل سوریه

پایگاه خبری فوتبالی-نسبت به دو تجربه قبلی سرمربیگری اسکوچیچ، ترکیب ایران مقابل سوریه احتمالا یک تغییر مهم را خواهد داشت.

به گزارش فوتبالی به نقل از ورزش سه، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی فهرست جدید تیم ملی را برای اردوی تدارکاتی و برگزاری دیدار دوستانه مقابل سوریه اعلام کرد که در آن نام چند بازیکن برای اولین‌بار آمده بود و در اتفاقی جالب، سیامک نعمتی هم نامش در میان هافبک‌ها دیده می‌شد؛ اتفاقی که پیش از این رخ نداده بود و اسکوچیچ از مدافع-هافبک پرسپولیس در جمع مدافعان یاد کرده بود.

سیامک نعمتی در دو تجربه سرمربیگری اسکوچیچ برای تیم ملی ایران که مقابل ازبکستان و بوسنی بوده در پست دفاع راست به کار گرفته شده است اما این‌بار و برای تقابل با سوریه، سرمربی تیم ملی ترجیح داده تا نعمتی را در جمع هافبک‌های تیمش جای دهد و در صورت نیاز به او در سمت راست خط هافبک در دیدار مقابل سوریه فرصت بازی بدهد.

با این اوصاف یک تغییر مهم نسبت به دو تجربه گذشته سرمربیگری دراگان اسکوچیچ در ترکیب تیم ملی رخ خواهد داد و به جای سیامک نعمتی، جعفر سلمانی و یا مهدی تیکدری که هر دو اولین تجربه حضورشان در اردوی تیم ملی بزرگسالان را کسب کرده‌اند، فرصت بازی در جناح راست خط دفاعی را در دیدار مقابل سوریه به دست خواهند آورد و یکی از یازده بازیکن ترکیب اولیه ایران در مصاف با حریف خود هستند.

7655

169 نظر