گزارش ویژه/ بازگشت تراکتوری های سابق به خانه/ حضور چهار تفنگدار در تبریز

گزارش ویژه/ بازگشت تراکتوری های سابق به خانه/ حضور چهار تفنگدار در تبریز

پایگاه خبری فوتبالی- در فصل نقل و انتقالات زمستانی چند نفر از بازیکنان سابق تراکتور به این تیم بازگشتند.

به گزارش فوتبالی،سامان نریمان جهان، پیمان کشاورزی، پیمان بابایی و ابوالفضل رزاق پور از جمله کسانی هستند که سابقه بازی در تراکتور را دارند و در فصل نقل و انتقالات به این تیم برگشتند.

سامان نریمان، هفت محبوب 

سامان نریمان جهان که سابقه کار با رسول خطیبی را دارد با حضور او در تراکتور به این تیم بازگشت. این بازیکن سال ها برای گسترش فولاد و تراکتور توپ زد و در نهایت به لیگ آذربایجان رفت. نریمان جهان را همه با گل های حساس به تیم های استقلال و پرسپولیس به خاطر دارند و این مهاجم خطرناک  بازگشت تا مثل قدیم درخشش را به رخ بکشد.

پیمان کشاورزی، محصول آکادمی تراکتور 

پیمان کشاورزی که محصول آکادمی تراکتور است و از نوجوانان در این تیم توپ می‌زده همانند دیگر هم تیمی اش سامان نریمان جهان در لیگ آذربایجان و تیم سبایل که  چند صباحی بختیار رحمانی در این تیم توپ می زد بازی می کرد اما او هم از جمله کسانی بود که تصمیم گرفت به تیم سابقش یعنی تراکتور برگردد. کشاورزی که در اوج جوانی اش برای سرخ پوشان تبریز به میدان می رفت حالا با کوله‌باری از تجربه برگشت تا خودش را در خط دفاعی و هافبک تراکتور ثابت کند.

گلزن ماشین سازی در تراکتور 

پیمان بابایی از جمله کسانی بود که در اولین روز حضور رسول خطیبی در تراکتور با این تیم قرارداد بست. اواخر حضور این مهاجم در ماشین سازی موتور گلزنی اش روشن شده بود و حالا به یکی از امیدهای تراکتور برای گلزنی تبدیل شده است تا جایی که حتی رسول خطیبی ترجیح داد محمد عباس زاده را به خاطر این بازیکن نیمکت نشین کند. بابایی هم از جمله کسانی است که فوتبالش را از تیم جوانان تراکتور آغاز کرد و به تیم بزرگسال راه یافت و همچنین بعد به گسترش فولاد و ماشین سازی رفت و بیشتر عمر فوتبالی اش را به جز یک فصل در تبریز گذراند اما در نهایت تصمیم گرفت به خانه برگردد. باید دید این مهاجم جواب اعتماد خطیبی را خواهد داد یا خیر؟ 

ابوالفضل رزاق پور؛ جانشین احسان حاج صفی 

ابوالفضل رزاق پور نیم‌فصل اول را در ماشین سازی سپری کرد ولی جزو اولین گمانه‌زنی‌ها در انتقالات قرضی دو تیم تبریزی بود و صحبتش در تیم تراکتور از همان ابتدا مطرح شد. بعد از جدایی احسان حاج صفی از تراکتور از او به عنوان جانشین این بازیکن در پست وینگر چپ یاد شد و رزاق پور در دیدار با سپاهان نیز به میدان رفت و در برابر حاج صفی بازی کرد.

تراکتور همیشه در فصل نقل و انتقالات یکی از پر خبرترین تیم ها است و  در این چند ساله همیشه ستاره‌های فوتبال ایران را به خدمت گرفته و یکی از مدعیان اصلی گرفتن سهمیه بوده است.

تراکتور در حال حاضر با ۲۶ امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد و در بازی پیش رو باید در مقابل مس رفسنجان به میدان برود.


۱۱۲۲

267 نظر