اسلامی:‌ تقابل با سایپا بازی مرگ و زندگی است/ احترام جلالی برای من واجب است

اسلامی:‌ تقابل با سایپا بازی مرگ و زندگی است/ احترام جلالی برای من واجب است

پایگاه خبری فوتبالی- کریم اسلامی، مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندارن با اشاره به اهمیت دیدار این هفته تیمش گفت:‌ دیدار با سایپا برای ما بازی مرگ و زندگی است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، کریم اسلامی در خصوص شرایط فعلی تیمش و دیدار با سایپا در هفته هجدهم لیگ برتر گفت:‌ خوشبختانه وضعیت تیم خوب است و بعد از برد مقابل سایپا در جام حذفی روحیه تیم هم بالا رفت، البته برای ما لیگ برتر از جام حذفی مهمتر است و هر طور که شده باید سایپا را شکست بدهیم. این بازی برای ما بازی مرگ و زندگی است و هر چه در توان داریم باید بگذاریم تا 3 امتیاز را بگیریم.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نساجی با این وضعیت سخت می‌تواند در لیگ برتر بماند؟» تاکید کرد: همه می‌گویند کار ما سخت است اما نظر خودم این نیست و ماندن در لیگ کار سختی نخواهد بود. آقای الهامی هم زحمت می‌کشند و از زمانیکه آمده است شرایط فنی تیم بهتر شده است. هدف همه ما این است که تا آخرین هفته بجنگیم و باز هم تاکید می‌کنم که بازی با سایپا برای ما بسیار اهمیت دارد. در آستانه عید هدف ما این است که با شکست دادن سایپا دل هواداران و مدیران تیم از جمله آقای حدادیان را شاد کنیم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی در خصوص اختلاف‌هایی که با مجید جلالی داشت، تصریح کرد: من دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم. آقای جلالی بزرگتر من است و طوری تربیت شده‌ام که به بزرگترم احترام بگذارم و احترام جلالی هم برای من واجب است. بعد از رفتن او باشگاه با من تماس گرفت و در نهایت هم به تمرینات برگشتم.


6641

17 نظر