انگیزه بالای بابایی برای تکرار گلزنی ها + عکس

انگیزه بالای بابایی برای تکرار گلزنی ها + عکس

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم تازه وارد تراکتور از انگیزه بالایی برای تکرار روزهای خوب خود در ماشین برخوردار است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پیمان بابایی پس از حضوری کوتاه اما موفق در تیم سومقاییت آذربایجان، در بازگشت دوباره به ایران با پیشنهاد باشگاه تراکتور مواجه شد اما اتفاقاتی که پیش از فصل رقم خورد، مانع از حضور او در جمع سرخ پوشان فوتبال آذربایجان شد.

به دنبال این اتفاقات، بابایی بار دیگر با پیراهن ماشین سازی در لیگ برتر ایران حضور یافت. او در دور رفت با وجود اینکه ماشین سازی شرایط خوبی نداشت، توانست 6 گل برای این تیم به ثمر رسانده و آمادگی بالای خود را نشان دهد.

با پایان دور رفت و آغاز دوباره نقل و انتقالات، باشگاه تراکتور بار دیگر سراغ پیمان بابایی رفته و این بار موفق شد پس از کش و قوس های بسیار این مهاجم تبریزی را به خدمت بگیرد. با جذب بابایی، تا حد زیادی خیال تراکتوری ها از بابت خط حمله راحت شد چرا که حضور این بازیکن در کنار عباس زاده می تواند یک خط حمله کارآمد را برای آنها به همراه داشته باشد.

بابایی هفته گذشته مقابل نساجی اولین بازی خود را برای تراکتور انجام داد. او علیرغم اینکه 90 دقیقه در زمین حضور داشت نتوانست اولین گل خود را در اولین بازی به ثمر برساند. در آستانه بازی حساس مقابل سپاهان اما پیمان بابایی با انگیزه ای بالا در تمرینات حضور یافته و امیدوار است که بتواند خود را مهیای این دیدار کرده و اولین گل خود را پیش از پایان سال 99 برای تراکتور به ثمر برساند.

او که خیلی زود توانسته خود را با جو تیم جدید خود وفق دهد، مترصد فرصت است تا بتواند هر چه زودتر گلزنی های خود ماشین سازی را این بار در تراکتور تکرار کنند.
6641

369 نظر