دردسر 750 هزار دلاری کالدرون برای پرسپولیس در بهار 1400

دردسر 750 هزار دلاری کالدرون برای پرسپولیس در بهار 1400

پایگاه خبری فوتبالی- قرمزها در اولین ماه های سال 1400 باید به فکر پرداخت مطالبات گابریل کادرون باشند.

به گزارش فوتبالی، با اینکه مدیران پرسپولیسی هنوز در پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادرفنی خود درمانده‌اند و از بابت فصل فصل جاری بدهی‌های زیادی را به اعضای تیم دارند، به‌نظر می‌رسد آنها طی یکی دو ماه آینده شرایط بدتری را تجربه کنند و باید خود را برای پرداخت مطالبات گابریل کالدرون سرمربی سابق این باشگاه آماده کنند.

اگرچه هنوز زمان دقیق اعلام رای پرونده کالدرون و دستیارانش از سوی دادگاه عالی ورزش اعلام نشده اما گفته می شود،  اواخر بهار سال آینده، قرمزها با صدور حکم روبه رو شده و با توجه به وضعیت موجود، انتظار می‌رود پرسپولیس به پرداخت تمام پول قرارداد این مربی آرژانتینی و دستیارش که 750 هزار دلار است و در حکم فیفا آمده است، محکوم شود.

درحالی‌که باشگاه پرسپولیس بعد از کسب مقام نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هنوز موفق به دریافت این پاداش به دلیل تحریم ها نشده است حالا باید مدیران این باشگاه از هم اکنون به فکر پرداخت مطالبات این مربی آرژانتینی و دستیار او باشند تا با جریمه های احتمالی فیفا مانند کسر امتیاز و بسته شدن پنجره مواجه نشوند.

باشگاه پرسپولیس اگرچه بدهی برانکو و بودیمیر را پرداخت کرد اما هنوز نگرانی بزرگ باشگاه پرسپولیس، در پیش بودن پرونده 750 هزار دلاری گابریل کالدرون و دستیارش است , باید دید راهکارهای باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این بدهی چیست.

7655

309 نظر