نقی‌زاده: کعبی اخراج نمی‌شد، سپاهان را می‌بردیم

نقی‌زاده: کعبی اخراج نمی‌شد، سپاهان را می‌بردیم

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: اگر عقیل کعبی اخراج نمی‌شد، سپاهان را شکست می‌دادیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، علیرضا نقی‌زاده در خصوص شکست تیمش برابر سپاهان در جام حذفی گفت: ما به‌خوبی روی نقاط ضعف و قوت سپاهان کار کرده بودیم و با اینکه گل اول را خوردیم ولی بازی را مساوی کردیم. در وقت‌های اضافه هم شرایط خوبی داشتیم اما متاسفانه اخراج عقیل کعبی همه چیز را عوض کرد. این اتفاق روی روحیه تیمی ما تاثیر داشت و اگر کعبی اخراج نمی‌شد سپاهان را شکست می‌دادیم.

وی ادامه داد: عقیل کاری نکرد که مستحق گرفتن کارت باشد و نمی‌دانم داور چرا آن اشتباه را مرتکب شد. متاسفانه داور مسابقه در طول بازی رفتار خوبی با ما نداشت و سوت‌های 50-50 را هم به سود سپاهان می‌زد. ما در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و مستحق باخت نبودیم.

نقی‌زاده در خصوص اینکه می‌گویند بر خلاف مهدی کیانی در مراسم تقدیر باشگاه سپاهان حاضر شد، تصریح کرد: ار من تقدیری صورت نگرفت و فقط قبل از بازی به سمت نمیکت سپاهان رفتم. در مورد آقای کیانی هم باید از خودشان سوال کنید و من در جریان نیستم.

هافبک مس در ارتباط با بازی بعدی تیمش برابر آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: بازی سختی در پیش داریم اما تیم ما روحیه بالایی دارد و می خواهیم در خانه خودمان آخرین بازی سال 99 را با برد پشت‌سر بگذاریم.

7474