فلاح‌زاده: صنعت نفت را به حال خودش رها کرده‌اند

فلاح‌زاده: صنعت نفت را به حال خودش رها کرده‌اند

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: مسئولان ورزش استان خوزستان ما را به حال خود رها کرده‌اند و این شرایط در شأن مردم و هواداران صنعت نفت نیست.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حامد فلاح‌زاده در خصوص تساوی خانگی تیمش برابر پرسپولیس گفت: تیم ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در هر دو نیمه سوار بازی بودیم. ما در خلق موقعیت خیلی بهتر از پرسپولیس عمل کردیم و حتی در نیمه اول یک توپ را سید جلال حسینی از روی خط بیرون کشید و در نیمه دوم هم حامد لک یکی دو موقعیت خوب را گرفت. در مجموع ما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و مستحق گرفتن 3 امتیاز بودیم اما متاسفانه توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد.

وی در خصوص اینکه چرا صنعت‌نفت در چند بازی‌ امتیازهای حساسی از دست داد، تاکید کرد:‌ مهمترین عامل نتیجه نگرفتن ما در چند بازی گذشته حمایت نکردن مسئولان ورزش استان از این تیم است که صنعت‌نفت را به حال خودش رها کرده‌اند و این شرایط اصلا در شأن مردم آبادان و هواداران صنعت‌نفت نیست. آنها با این سختی‌هایی که در زندگی دارند، مستحق این هستند که تیم‌شان بهترین شرایط را داشته باشد اما در حق این مردم ظلم می‌‌شود. متاسفانه بودجه صنعت‌نفت را به تیم‌های دیگر می‌دهند. خواهش من از مسئولان آبادان این است که نگاه ویژه‌ای به صنعت‌نفت داشته باشند.

فلاح‌زاده افزود: مردم آبادان با این تیم زندگی می‌کنند و دیگر وقتش رسیده که مسئولان حرکتی انجام دهند. اگر مشکلات حل نشود دیگر نباید توقعی از بازیکنان و کادر فنی وجود داشته باشد چون ما در هفته‌های گذشته کیفیت فنی خودمان را نشان دادیم. وقتی تیمی چند هفته در بالای جدول می‌ماند نشان‌دهنده این است که کیفیت فنی خوبی دارد، اگر این مشکلات نبود الان باید در رده اول یا دوم قرار می‌گرفتیم.

دروازه‌بان صنعت‌نفت در خصوص حضور این تیم در جام حذفی عنوان کرد: هدف ما این است که امسال سهمیه آسیا بگیریم و جام حذفی هم یک مسیر کوتاه است تا بتوانیم قهرمان شویم و سهمیه بگیریم. در بازی اول هم با یک تیم از لیگ دسته سوم روبرو می‌شویم و امیدوارم گام اول را محکم برداریم.

فلاح‌زاده در خصوص عملکردش در بازی‌های گذشته گفت: من طبق آمار فنی که از گلرهای لیگ امسال بیرون آمد، در نیم‌فصل اول از لحاظ آماری بهترین گلر شناخته شدم و از این بابت خدا را شکر می‌کنم، البته باید از آقای فرهانی مربی گلرهای صنعت‌نفت هم تشکر می‌کنم که تمرینات خوب و متنوعی را برای ما در نظر می‌گیرند. امیدوارم این روند را ادامه دهم و در پایان فصل بهترین گلر لیگ شوم.


747499 نظر