فلاح زاده در گفت و گو با فوتبالی: امیدوارم به داد صنعت نفت آبادان برسند/ شانسی بالای جدول نبودیم

فلاح زاده در گفت و گو با فوتبالی: امیدوارم به داد صنعت نفت آبادان برسند/ شانسی بالای جدول نبودیم

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه بان صنعت نفت آبادان موفق شد در دیدار با پرسپولیس دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

به گزارش فوتبالی، حامد فلاح زاده در مورد دیدار با پرسپولیس و کسب تساوی گفت: بازی خوبی بود چون تیم ما در نیمه اول و دوم یعنی دقیقا در کل جریان بازی سوار بر بازی بود و موقعیت های خوبی داشتیم و واقعا مستحق برد و گرفتن ۳ امتیاز بودیم و با بدشانسی و‌ وجود آقای سید جلال حسینی که یک توپ را از خط دروازه  بیرون کشید که مانع از بردن تیم ما شد. با توجه به اتفاقات قبل از بازی و شرایط حاکم بازی خیلی خوبی از تیم مان ساعت بودیم.

دروازه بان صنعت نفت آبادان که با درخشش در بازی پرسپولیس دروازه تیمش را بسته نگه داشت درمورد اینکه چند کلین شیت ثبت کرد ادامه داد: فکر می کنم یازده بازی و‌پنج کلین شیت کردم. همه می دانند که مهاجمان پرسپولیس بسیار فرصت‌طلب هستند ولی من به کمک بچه های تیم و سازمان دفاعی توانستیم در بازی با  پرسپولیس دروازه‌بان را بسته نگه داریم و این تلاش کل تیم بود که باعث شد من کلین شیت کنم . 

وی در مورد دیدار پیش رو با در جام حذفی گفت: حریف ما یعنی پارسه تهران یک تیم ناشناخته است ولی با تمام توان در این بازی ها شرکت می کنیم زیرا یکی از راه های رسیدن به سهمیه آسیایی است. با توجه به شرایط  امسال هم در لیگ مدعی کسب سهمیه آسیایی هستیم و همچنین در جام حذفی هم راحت تر و سریع تر می توانیم به آن چیزی که مد نظرمان است برسیم.

بازیکن صنعت نفت آبادان درمورد صحبت های سیروس پورموسوی که این تیم بدون امکانات تمام تلاشش را می کند خاطر نشان کرد: یکی از مهم ترین دلایلی که ما در این چند هفته نتیجه نگرفتیم حواشی بود که تیم ما گرفتارش شد و بدترین این حاشیه ها نبود منابع مالی است و متاسفانه مسئولین از تیم ما حمایت نمی‌کنند و با توجه به پتانسیلی که آبادان دارد و داشتن پالایشگاه و منطقه آزاد واقعا حق این مردم نیست که تیمشان دچار این مشکلات باشد. وقتی تیم های دیگر بودجه شان را از خاک این شهر می گیرند این خیلی بی انصافی است که صنعت نفت که تنها تیم آبادان و دلخوشی مردم است اسیر بی پولی شود. 

فلاح زاده در پایان افزود: مسئولین صنعت نفت آبادان را حمایت نمی کنند و در حق مردم آبادان اجحاف می شود و این حق مردم آبادان نیست تیمشان مشکل مالی داشته باشد. اگر مسئولین حمایت نکنند و کمک نکنند کار سخت می شود. وقتی یک تیم چند هفته بالای جدول است نشان می دهد که پتانسیل فنی بالایی دارد و بالای جدول بودنش اصلاً شانسی نیست ولی هر تیمی گرفتار این حواشی شود قطعا افت خواهد کرد. از مسئولین تقاضا می کنیم به داد این تیم که تنها دلخوشی مردم آبادان است برسند.

۱۱۲۲

66 نظر