درگیری مسی با مدیر سویا در تونل نیوکمپ؛ چرا مسی عصبانی شد؟

درگیری مسی با مدیر سویا در تونل نیوکمپ؛ چرا مسی عصبانی شد؟

پایگاه خبری فوتبالی - شب گذشته بارسلونا با نتیجه‌ی سه بر صفر سویا را شکست داد و راهی مرحله فینال جام حذفی اسپانیا شد. این بازی در دور برگشت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری برگزار می‌شد و بارسا موفق شد شکست دو بر صفر در بازی رفت را جبران کند و کامبک بزند. اما پس از بازی در تونل ورزشگاه نیوکمپ یک درگیری لفظی و در واقع بحث و مشاجره لفظی میان لیونل مسی و مونچی، مدیر ورزشی سویا اتفاق افتاد.

به گزارش فوتبالی، به گفته کادنا سر، مسی و مونچی، مدیر ورزشی سویا، در تونل منتهی به رختکن ورزشگاه نیوکمپ، پس از بازی با هم درگیری لفظی داشتند. مونچی که به نظر می‌رسید از داوری بازی ناراحت و عصبانی بود به سمت مسی آمد و به او گفت که "شما همیشه به همین شکل بازی‌ها را می‌بری" در واقع منظور مونچی از این حرف این بود که کمک های داوری در این بازی شامل حال بارسلونا شده و آبی و اناری پوشان با این کمک ها توانستند بازی را ببرند. اشاره‌ی مدیر ورزشی سویا به صحنه‌ای بود که توپ در محوطه‌ی جریمه به دست لنگله خورد اما داور اعلام پنالتی نکرد و بازیکنان و اعضای کادر فنی سویا از این تصمیم بسیار عصبانی شدند.

لئو مسی هم قدری عصبی شد و به این قضیه واکنش نشان داد و در پاسخ به مونچی گفت که "امشب را عصبانی به خانه خواهید رفت" تا به نوعی پاسخ او را داده باشد.

1470

464 نظر