سفر «مغانلو» از پرتغال به مقصد پرسپولیس

سفر «مغانلو» از پرتغال به مقصد پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس امروز پرتغال را به مقصد ایران ترک کرده تا قرارداد خود را با این تیم نهایی کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ایرنا، «شهریار مغانلو» یکی از مهم ترین اهداف پرسپولیس برای نقل و انتقالات زمستانی بود. این مهاجم اول فصل هم مد نظر سرخپوشان قرارداشت اما ترجیح داد فوتبالش را در اروپا دنبال کند و به تیم سانتاکلارا پرتغال پیوست. با این حال باشگاه پرسپولیس باز هم از جذب مغانلو نا امید نشد و جذب این مهاجم را برای نقل و انتقالات زمستانی هم در اولویت قرار داد.

باشگاه هفته گذشته با این بازیکن به توافق نهایی رسید اما به خاطر اینکه او تحت قرارداد سانتاکلارا بود، جلب رضایت باشگاه پرتغالی نیز لازم بود. در همین راستا باشگاه پرسپولیس توانست رضایت باشگاه سانتاکلارا را نیز جلب کند تا مقدمات بازگشت این بازیکن به ایران فراهم شود.

از این رو این مهاجم ۲۶ ساله بعد از ظهر امروز - پنجشنبه - کشور پرتغال را به مقصد ایران ترک می‌کند. اگر مشکل خاصی پیش نیاید، مغانلو فردا قرارداد خود را با پرسپولیس رسمی می‌کند. موضوع مهم در این انتقال این است که باشگاه پرسپولیس این بازیکن را با قراردادی دائمی به خدمت خواهد گرفت.

این مهاجم بلندقامت در لیگ بیستم توانست عنوان آقای گلی را از آن خود کند. 


7474


527 نظر