شهره موسوی: اولویت من بازگشت به رنکینگ فیفاست

شهره موسوی: اولویت من بازگشت به رنکینگ فیفاست

پایگاه خبری فوتبالی- نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال ایران که توانست با رأی قاطع مجمع برگزیده شود، به دنبال اجرایی ساختن برنامه‌های خود برای تحول در فوتبال و فوتسال زنان است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از ورزش سه، پس از انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب شهاب‌الدین عزیزی‌خادم به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال، سیده شهره موسوی نایب رئیس پیشنهادی عزیزی‌خادم برای نایب رئیس سوم (زنان) و رئیس کمیته زنان فدراسیون فوتبال با قاطعیت توانست کرسی را به دست آورد تا پس از چهار سال حضور لیلا صوفی‌زاده، حالا از این پس موسوی که مدیرعامل تیم فوتبال بادران تهران نیز است، در کسوت نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال فعالیت کند.

سید شهره موسوی پس از انتخاب به عنوان نایب رئیس زنان و رأی بالایی که از مجمع فدراسیون فوتبال گرفت، در گفتگویی درباره چالش‌های فوتبال و فوتسال زنان صحبت کرد و از برنامه‌های خود گفت که مشروح صحبت‌های او را در ادامه می‌خوانید:

برنامه روی کاغذ نه، در عمل برنامه‌هایم را نشان می‌دهم

در این سال‌ها برنامه‌های زیادی مطرح شده اما بسیاری از آن‌ها عملیاتی نشده‌اند؛ اما شیوه من به گونه‌ای است که به جای برنامه دادن روی کاغذ، مطمئن باشید در عمل برنامه‌هایم را نشان می‌دهم. برنامه‌ها را برای خودم الان دارم اما فکر می‌کنم به صلاح نباشد که روی کاغذ بخواهم صحبت کنم، چون روی کاغذ عملیاتی شدنی نیست اما قول می‌دهم تغییرات مثبت ایجاد کرده و در عمل برنامه‌های خود را عملیاتی سازم.

اولویت اول، بازگشت به رنکینگ فیفاست

از زمان استقرارم در فدراسیون فوتبال، با همکارانم که در این مدت زحمات زیادی کشیده‌اند، جلسات متوالی داشته‌ام و تا ساعتی پیش نیز جلساتم ادامه داشته است؛ برنامه کوتاه‌مدت و اولیه من این است که ما باید خیلی سریع به رنکینگ فیفا در فوتبال زنان بازگردیم و در تلاش خواهیم بود تا از این پس هیچکدام از فیفادی‌های فوتبال زنان را از دست ندهیم. هم‌چنین که پرداخت پاداش دختران فوتسالیست هم در اولویت است.

فعلا تغییری در فدراسیون نداریم اما ...

در طول دو روز گذشته که وارد فدراسیون شدم و در محل کارم مستقر شدم، جلسات بسیاری با همکارانم برگزار کرده‌ام؛ مطمئنا تا زمانی که نسبت به پتانسیل آن‌ها شناخت پیدا نکنم، تغییراتی را انجام نمی‌دهم چرا که آن‌ها تا به امروز هم زحمات زیادی را کشیده‌اند اما تیم مدیریتی من باید بتواند با بهترین کیفیت کارش را دنبال کند و انشالله با مرور زمان در صورت نیاز، تغییراتی را در بخش زنان در فدراسیون فوتبال انجام خواهیم داد.

در حال رصد و بررسی برای انتخاب سرمربی‌ها هستیم

در حال حاضر هیچ‌کدام از تیم‌های ملی چه فوتبال و چه فوتسال سرمربی رسمی ندارند، اما انشالله در تلاش هستیم تا به زودی و با رصد آخرین وضعیت و بررسی گزینه‌ها، سرمربیان تیم‌های ملی را چه در رده سنی بزرگسالان و چه دیگر رده‌های سنی انتخاب کنیم. مطمئنا ما به دنبال بهترین انتخاب برای تیم‌های ملی خواهیم بود.

روی کمک رسانه‌ها حساب ویژه‌ای باز کرده‌ام

اتفاق خوبی که در این چند روز رخ داده این‌که رسانه‌های مختلف توجه ویژه‌ای به بخش زنان داشته‌اند که بسیار ارزشمند است و امیدوارم این همراهی رسانه‌ها ادامه‌دار باشد چرا که من به رسانه به عنوان یک بازوی قدرتمند نگاه می‌کنم و روی کمک رسانه‌ها حساب ویژه‌ای باز کرده‌ام؛ اصحاب محترم رسانه می‌توانند ارتباطات خوبی با فدراسیون فوتبال داشته باشند و با شخص من و کمک‌های شایانی برای اعتلای فوتبال و فوتسال زنان را انجام دهند.


6641

105 نظر