جنجالی‌ترین صحنه در شب کامبک بارسلونا؛ برخورد توپ با دست لنگله!

جنجالی‌ترین صحنه در شب کامبک بارسلونا؛ برخورد توپ با دست لنگله!

پایگاه خبری فوتبالی - بارسلونا موفق شد با نتیجه‌ی سه بر صفر سویا را در ورزشگاه نیوکمپ شکست داده و راهی مرحله‌ی فینال رقابت‌های کوپا دل ری شود. در این بازی، بارسا توانست تا پایان 90 دقیقه دو گل به ثمر برساند و پس از آن در وقت های اضافه توسط مارتین بریت ویت به گل سوم رسید. در حالی که بارسلونا با نتیجه‌ی سه بر صفر پیش بود یک صحنه‌ی جنجالی رقم خورد که سر و صدای زیادی به پا کرد.

به گزارش فوتبالی، در حالی که سویا با نتیجه‌ی سه بر صفر عقب بود و تلاش می‌کرد تا نتیجه را برگرداند، روی یک سانتر، توپ به دست کلمنت لنگله خورد و اعتراض بازیکنان سویا بلند شد. داور مسابقه در وهله‌ی اول این صحنه را پنالتی تشخیص نداده بود و صحنه به بازبینی ویدیویی رفت. در بازبینی ویدیویی هم این صحنه پنالتی تشخیص داده نشد تا اعتراض کادر فنی، سرمربی و نیمکت نشینان سویا بلند شود و آن‌ها به شدت اعتراض می‌کردند به طوری که داور مجبور شد دستیار لوپتگی و لوک دی یونگ را از روی نیمکت اخراج شد.

این اعتراض ها به این صحنه‌ی خوردن توپ به دست لنگله تمام شدنی نبود و تا پایان بازی ادامه داشت و حتی پس از بازی هم لوپتگی به سراغ داور رفت و اعتراض خود را ادامه داد. در اصل این صحنه‌ی خوردن توپ به دست لنگله در محوطه‌ی جریمه را می‌توان جنجالی ترین صحنه‌ی بازی در شب کامبک بارسلونا نامید.

1470

684 نظر