کریستال پالاس 0-0 منچستریونایتد؛ سومین تساوی متوالی بدون گل شیاطین سرخ

کریستال پالاس 0-0 منچستریونایتد؛ سومین تساوی متوالی بدون گل شیاطین سرخ

پایگاه خبری فوتبالی - دو تیم کریستال پالاس و منچستریونایتد از هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه سلهرست پارک به مصاف هم رفتند. 

به گزارش فوتبالی، منچستریونایتد در این دیدار بعد از مدت‌ها ادینسون کاوانی را در نوک خط حمله در اختیار داشت نتوانست در نیمه اول به گلی برسد. شیاطین سرخ در نیمه اول بازی بهتری نسبت به تیم میزبان از خود نشان دادند و موقعیت‌های خطرناکی نیز روی دروازه گایتا خلق کردند، اما نتوانستند به گل برسند تا نیمه اول با نتیجه 0-0 به پایان برسد. 

در نیمه دوم نیز کمی بازی پایاپای دنبال شد. کریستال پالاس دیگر آن تیم دفاعی نیمه اول نبود و روی هاجسون در حالی‌که ویلفرد زاها هم در اختیار نداشت، به دنبال کسب 3 امتیاز و بهبود شرایط خود در جدول بود اما حملات آن‌ها نیز کارساز نبود. تغییرات تاکتیکی سولسشر تاثیری در نتیجه نداشت تا این بازی با حساب 0-0 به پایان برسد. 

شیاطین سرخ با این تساوی 51 امتیازی شدند و پشت سر سیتی 65 امتیازی در جایگاه دوم قرار دارند. لسترسیتی نیز با 50 امتیاز جایگاه یونایتد را به خطر انداخته است. 

شاگردان سولسشر در ادامه راه باید در روز یک شنبه مهمان سیتی و سپس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا میزبان میلان ایتالیا باشند.

4416

127 نظر