مقتدایی:‌ هیچ توهینی به داور نکردم/ اخراج نمی‌شدم تراکتور را شکست می‌دادیم

مقتدایی:‌ هیچ توهینی به داور نکردم/ اخراج نمی‌شدم تراکتور را شکست می‌دادیم

پایگاه خبری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت:‌ ۱۰ نفره شدن کار ما را برابر تراکتور سخت کرد و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد حریف را شکست می‌دادیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مجتبی مقتدایی در خصوص بازی با تراکتور که با تساوی یک - یک به پایان رسید، گفت:‌ شروع خوبی در این بازی داشتیم اما در دقیقه 24 تصمیم اشتباهی توسط داور گرفته شد که کار تیم ما را سخت کرد. در یک صحنه هیچ خطایی انجام ندادم که داور خطا گرفت. اعتراض کردم و داور کارت زرد داد و بعد از چند ثانیه به من کارت قرمز مستقیم نشان داد. هیچ بی‌احترامی یا توهینی به داور نکردم و نمی‌دانم چرا از زمین مسابقه اخراج شدم.

وی خاطرنشان کرد: اگر اخراج نمی‌شدم قطعا کار نفت مسجدسلیمان سخت نمی‌شد و تراکتور را شکست می‌دادیم. داور با تصمیم اشتباه خودش باعث شد شانس برد برابر تراکتور را از دست بدهیم. بعد از 10 نفره شدن مجبور شدیم بیشتر دفاع کنیم. با این حال بچه‌ها جانانه جنگیدند و فقط چند ثانیه با برد فاصله داشتیم.

مقتدایی در خصوص جدایی مجتبی حسینی از نفت مسجدسلیمان و اینکه آیا آنها بابت این موضوع ضربه نخواهند خورد، اظهار داشت: شرایط خوبی با حسینی داشتیم و همه بچه‌ها با تفکرات این مربی آشنا شده بودند. حالا هم تیم ما با آمدن داریوش یزدی شکل خوبی دارد و برابر تراکتور هم با وجود 10 نفره شدن فوتبال خوبی به نمایش گذاشتیم.


6641

80 نظر