آنچلوتی: حضور در ۴ رتبه ابتدایی لیگ برتر رویای ما است

آنچلوتی: حضور در ۴ رتبه ابتدایی لیگ برتر رویای ما است

پایگاه خبری فوتبالی – کارلو آنچلوتی اعلام کرد حضور در  رده ابتدایی لیگ برتر انگلیس رویای تیم اورتون است و آن‌ها به این رویا نزدیک شده‌اند.

به گزارش فوتبالی، آنچلوتی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه اورتون گفته: فرصت بزرگ و مهمی داریم تا در جدول در ۴ رده ابتدایی قرار بگیریم و واقعا تمایل داریم در آن جایگاه قرار بگیریم. باید تمام تلاش‌مان را در بازی روز پنجشنبه انجام دهیم تا به آن رده برسیم زیرا چنین چیزی (حضور در رده‌های بالای جدول) وجود دارد. مهم نیست که تا چه زمانی می‌توانیم آن‌جا بمانیم اما باید ببینیم چه احساسی به ما دست می‌دهد وقتی آنجا هستیم.

آنچلوتی که امسال در جمع اورتونی‌ها آن‌قدر خوب کار کرده که بازیکنانش حضور در رده‌های بالای جدول را باور کرده‌اند در ادامه گفته: تا انتهای فصل یک جنگ و مبارزه بزرگ وجود خواهد داشت که ما باید بابت حضور در این جدال خوشحال باشیم. حضور در جمع ۴ تیم بزرگ و اول جدول لیگ برتر رویای ما است که به آن نزدیک هستیم اما فصل طولانی است.

سرمربی تیم اورتون در ادامه افزود: برای جنگیدن جهت کسب سهمیه اروپایی باید عملکردمان در بازی های خانگی را بهبود ببخشیم. نمایش های خانگی ما خوب نبود و ما می توانیم عملکرد بهتری در خانه داشته باشیم.

1101

93 نظر