حلالی: شانس آوردیم سایپا باور نداشت می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد

حلالی: شانس آوردیم سایپا باور نداشت می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد

پایگاه خبری فوتبالی- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد شاگردان گل‌محمدی شانس آوردند که بازیکنان سایپا باور نداشتند که می‌توانند پرسپولیس را شکست دهند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، اسماعیل حلالی، درباره برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا اظهار داشت: پرسپولیس سه امتیاز مسابقه را گرفت، اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده بود که بازی باکیفیتی از تیم ندیدم. شاید به خاطر شرایط شروع نیم‌فصل دوم بود. پرسپولیس مقابل گل‌گهر موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد و زیبا بازی کرد، اما نیمه دوم دیدار با سایپا مانند نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن شد که بازی را به حریف دادیم. 

شانس آوردیم سایپا باور نداشت می‌تواند پرسپولیس را ببرد
وی با یادآوری اُفت سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن اصفهان بیان کرد: پس از آن مسابقه، دربی را داشتیم و شاید برخی بازیکنان از مصدومیت یا دریافت کارت زرد می‌ترسیدند. البته آن موضوع هم غلط بود، اما نمی‌دانم چه اتفاقی مقابل سایپا افتاد. در این مسابقه تک فرصت‌هایی ایجاد کردیم، اما بازی در نیمه دوم پایاپای بود. شانس آوردیم سایپا باور نداشت که می‌تواند به پرسپولیس گل بزند یا ما را ببرد. این سومین برد با گل سید جلال حسینی بود و تأثیر او بیشتر از قبل است.

نمی‌دانم چه اتفاق مؤثری در پرسپولیس افتاده است
پیشکسوت پرسپولیس در مورد دلیل اُفت کیفی شاگردان گل‌محمدی مقابل سایپا تصریح کرد: نمی‌دانم چه اتفاق مؤثری در باشگاه رخ داده است و در این باره باید از کادر فنی سؤال کنیم. فکر می‌کنم زمانی که تیم می‌تواند امتیازات کامل چند مسابقه را بگیرد و به جمع مدعیان برسد، اعتمادبه‌نفس بازیکنان بالا می‌رود و نتایج هر هفته بهتر می‌شود.

در 6 بازی اخیر فقط در یک مسابقه با اختلاف بیشتر از یک گل بُردیم
حلالی با اشاره به شرایط خودروسازان به تسنیم گفت: سایپا تیمی جوان و دونده است، اما مهره آنچنانی نداشت. با این حال سایپا هم مانند دیگر تیم‌ها مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی داشت. این برد هم ششمین بُرد متوالی ما بود، اما فقط در یک بازی توانستیم با اختلاف بیشتر از یک گل پیروز شویم. بازیکن در زمین باید آرامش داشته باشد، چرا که هر لحظه ممکن است بازی مساوی شود. خدا را شکر که با همین نتیجه یک بر صفر پیروز شدیم.

با پول بودیمیر می‌شد ساختار آکادمی پرسپولیس را تغییر داد
وی درباره مشکل پرسپولیس در خط حمله خاطرنشان کرد: ما همین مهاجمان را داریم. مهاجم با تمرین و ممارست ساخته می‌شود و باید تمرینات زیادی برای مهاجمان بگذاریم. یک مهاجم مانند ماریو بودیمیر آوردیم که یک فصل و نیم با پرسپولیس قرارداد بست، اما تیم را پس از نیم‌فصل ترک کرد و فقط دو گل زد. ما 500 هزار یورو دادیم که هنوز هم پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه باز نشده است. با این مبلغ می‌توانستیم صفر تا صد ساختار آکادمی باشگاه را تغییر دهیم. الان پول بودیمیر و سود آن به حساب او واریز شده است، اما دریافت این مبلغ را تأیید نمی‌کنند تا پنجره پرسپولیس باز شود. 

4344

211 نظر