پرسپولیس باز هم به یک نتیجه خاص وابسته ماند

پرسپولیس باز هم به یک نتیجه خاص وابسته ماند

پایگاه خبری فوتبالی-شاگردان یحیی گل محمدی امروز مقابل نارنجی پوشان سایپا علیرغم حملات بسیار اما باز هم با یک برد اقتصادی دیگر به برتری رسیدند.

به گزارش فوتبالی،پس از رسیدن به ششمین پیروزی پیاپی در این فصل، پرسپولیس حالا با 2 امتیاز بیشتر نسبت به سپاهان در صدر جدول قرار دارد. یحیی و تیمش با پنج کلین شیت پیاپی و تکرار نتیجه مورد علاقه‌شان، حالا بعد از قهرمانی در نیم فصل به قهرمانی پنجم در لیگ برتر می اندیشند.

 آنها در 16 هفته این فصل، مجموعا پنج بار برتری یک بر صفر را تجربه کرده‌اند. نفت آبادان، مس رفسنجان، تراکتور، پیکان و حالا سایپا تیم‌هایی هستند که با این نتیجه به پرسپولیس باخته‌اند. تراکم بردهای اقتصادی در پرسپولیس یحیی تفاوت چندانی با پرسپولیس برانکو ندارد.

از زمان آغاز عصر طلایی قرمزها، این نتیجه بارها در شرایط حساس و تعیین‌کننده به کمک قرمزها آمده است. میانگین بردهای یک بر صفر پرسپولیس در این فصل، شباهت زیادی با میانگین این نتیجه در چند فصل اخیر باشگاه دارد.

مهاجمان پرسپولیس در بازی امروز شاید اگر مقابل سایپا در ضربات آخر دقت بیشتری می کردند با نتیجه ای بیشتر از یک گل به برتری می رسیدند اما در کنار بی دقتی مهاجمان قرمزپوش باید به عملکرد خوب گلر سایپا در تکرار نتیجه دلخواه قرمزها اشاره کنیم.

7655

310 نظر