نکونام: گردان نبود نتیجه بهتری می گرفتیم/ نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم

نکونام: گردان نبود نتیجه بهتری می گرفتیم/ نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم

پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:می‌دانستیم بازی سختی داریم، آن هم به خاطر شکل بازی ذوب‌آهن.

به گزارش فوتبالی، جواد نکونام پس از برتری یک بر صفر فولاد مقابل ذوب‌آهن در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: درگذشت کرانچار را تسلیت می‌گویم او برای فوتبال ما زحمت کشید. امیدوارم خدا به خانواده او صبر بدهد. در مورد بازی باید بگویم که می‌دانستیم بازی سختی داریم. آن هم به خاطر شکل بازی ذوب‌آهن. یک بازی بسته و درگیرانه بود. می‌دانستیم باید زود به گل برسیم . بعد از گل اول می‌توانستیم دوم و سوم را هم بزنیم.

نکونام عنوان کرد: اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم نیمه اول را با 2، 3 گل به رختکن برویم. در نیمه دوم هم آنها فشار آوردند و 2، 3 بازیکن را به حمله اضافه کردند، اما ما موقعیت‌های 5 به 2 و تک به تک را نزدیم. به نظرم اگر شهاب گردان درون دروازه نبود، نتیجه بهتر از اینها برای ما می‌شد.

وی ادامه داد: از تیمم راضی هستم و خوشحالم که موقعیت به حریف ندادیم. تیم مان به خاطر تعطیلات نیم فصل از شرایط مسابقه دور شده بود و به خاطر کرونا هم نتوانستیم بازی دوستانه برگزار کنیم، اما با تلاش‌ بچه‌ها توانستیم پیروز شویم.

سرمربی فولاد در مورد روند صعود‌ی این تیم، گفت: ما قطعا تلاش‌مان را می‌کنیم و برای هر بازی برنامه داریم. به خاطر هواداران و باشگاه بزرگ فولاد وظیفه داریم که تلاش کنیم. البته تا پایان بازی‌ها هنوز زیاد مانده و ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. بازی پلی‌آف آسیایی را هم پیش رو داریم و قطعا استراحت کمتر شرایط را برای ما سخت‌تر می‌کند.

نکونام در مورد پنجره بسته فولاد تاکید کرد: با این شرایط نمی‌توانیم بازیکن اضافه کنیم و رقابت نابرابری را داریم. تیم‌های دیگر در نیم فصل بازیکنانی را جابجا کردند، اما هنوز در برخی پست‌ها مشکل داریم. فصل قبل یارگیری خوبی را انجام دادیم، اما در این فصل این شرایط را نداریم. البته این باعث می‌شود که بیشتر تلاش کنیم.


6641

55 نظر