رکورد ویژه‌ای در 5 لیگ معتبر که تنها رونالدو به آن رسید

رکورد ویژه‌ای در 5 لیگ معتبر که تنها رونالدو به آن رسید

پایگاه خبری فوتبالی - کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر باشگاه یوونتوس، بدون شک یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و تکرار شدن چنین بازیکنی در جهان فوتبال بسیار سخت است چرا که آمار و رکورد هایی که رونالدو به آن‌ها رسیده، دست نیافتنی به نظر می‌رسند اما یک جمله‌ی معروف وجود دارد که می‌گوید رکورد ها برای شکستن به وجود آمده‌اند.

به گزارش فوتبالی، کریستیانو رونالدو تجربیات متفاوتی از بازی در لیگ های معتبر اروپایی دارد. او در لیگ برتر انگلیس، لالیگا و سری آ توپ زده و آمار درخشانی در هر سه لیگ داشته است. در واقع کریستیانو رونالدو اکنون تبدیل به تنها بازیکن تاریخ 5 لیگ معتبر اروپایی شده که موفق شده حداقل در سه تای آن‌ها 70 گل به ثمر رسانده و از این تعداد گل عبور کند.

کریستیانو رونالدو در رئال مادرید و در لیگ فوتبال اسپانیا، 311 گل به ثمر رساند و آمار درخشانی داشت. او پیش از رفتن به رئال مادرید، در منچستریونایتد با هدایت سر الکس فرگوسن، در لیگ برتر انگلیس 84 گل به ثمر رسانده بود و اکنون در یوونتوس و در سری آ ایتالیا، تا اینجای کار 71 گل به ثمر رسانده است و قطعا گل های او در یووه و در لیگ ایتالیا بیش از این تعداد خواهد شد و این رکورد ویژه‌ای است که رونالدو به نام خود ثبت کرده است.

1470

230 نظر