ستاره میلان 4 بازی آینده این تیم را از دست داد

ستاره میلان 4 بازی آینده این تیم را از دست داد

پایگاه خبری فوتبالی - زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی باشگاه میلان، به دلیل مصدومیت 4 بازی آینده این تیم را از دست خواهد داد.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته میلان موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد آ اس رم عبور کند تا فاصله خود را با اینتر میلان صدرنشین حفظ کند. در جریان این بازی زلاتان در دقیقه 56 از ناحیه ساق پای چپ مصدوم شد و جای خود را به رافائل لیائو برزیلی حال داد. حال اخبار حاکی از آن است که این مهاجم 39 ساله، حداقل 10 روز از میادین دور خواهد بود و به همین ترتیب دیدار مقابل اودینزه، هلاس ورونا و ناپولی را در سری آ و دیدار مقابل منچستریونایتد در لیگ اروپا را از دست خواهد داد. شرایط زلاتان 10 روز دیگر مورد بررسی دوباره قرار خواهد گرفت تا معلوم شود که آیا می‌تواند روسونری‌ها را همراهی کند یا خیر.

زلاتان ایبراهیموویچ در این فصل آمار فوق العاده‌ای از خود به جای گذاشته است. او در 14 بازی در سری‌آ موفق به زدن 14 گل شده است و پشت سر کریستیانو رونالدو 19 گله و روملو لوکاکو 18 گله در جدول گلزنان قرار دارد.

دیگر مصدوم باشگاه میلان، هاکان چالهان‌اوغلو نیز از مشکل عضلانی پای چپ رنج می‌برد و دیدار مقابل اودینزه را از دست خواهد داد، اما وضعیتش پیش از دیدار برابر ورونا بررسی می‌شود. 

میلان در حال حاضر با 52 امتیاز در رده دوم قرار دارد و با اینترمیلان 4 امتیاز فاصله دارد.

4416

155 نظر