عکس؛ زلاتان و انتشار تصویری عجیب و متفاوت از خودش

عکس؛ زلاتان و انتشار تصویری عجیب و متفاوت از خودش

پایگاه خبری فوتبالی - زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی میلان، در روز های اخیر به طور کلی تصاویر متفاوتی را با تیپی خاص از خود منتشر کرده است و این تصاویر به خاطر حضور در تبلیغ یک برند پوشاک بوده است. او به تازگی باز هم عکسی خاص از خود منتشر کرده است که در این تصویر به بالا نگاه می‌کند و فرم ایستادن او و حالت گردن او در این عکس جلب توجه می‌کند.

به گزارش فوتبالی، زلاتان ابراهیموویچ که در حال حاضر 39 ساله است، هنوز هم روی فرم بوده و نشانه هایی از افت در او دیده نمی‌شود چرا که از نظر فیزیکی کاملا آماده است و در تیم میلان هم بازی های درخشانی را از خود به نمایش می‌گذارد. میلان در هفته های اخیر صدر جدول لیگ ایتالیا را به اینتر واگذار کرد اما همچنان این فرصت را دارد که آن را باز پس گرفته و به صدر جدول بازگردد و باید دید که چه اتفاقی برای این تیم در ادامه‌ی کار خواهد افتاد.

زلاتان ابراهیموویچ همواره خود را با بنجامین باتن مقایسه می‌کند و معتقد است که هیچگاه پیر نبوده است. او اکنون تصویری از خود را منتشر کرده که مربوط به تبلیغ یک برند پوشاک است و در آن کاملا خاص و متفاوت نسبت به سایر عکس هایش ایستاده است.

1470

290 نظر