مدافع سابق بارسلونا: گریزمان اشتباه کرد به بارسا پیوست/ همه می‌خواهند لنگله را بکشند!

مدافع سابق بارسلونا: گریزمان اشتباه کرد به بارسا پیوست/ همه می‌خواهند لنگله را بکشند!

پایگاه خبری فوتبالی – مدافع سابق تیم بارسلونا اعلام کرده در اواخر دوران فوتبالش در بارسلونا حس خوبی نداشته چون حمایت نمی‌شده. اتفاقی که حالا برای لنگله به دلیل اشتباهش در آخرین بازی بارسلونا افتاده. او همچنین معتقد است گریزمان اشتباه کرد به بارسلونا پیوست.

به گزارش فوتبالی، متئو در جدیدترین گفت و گوی خود به RAC1 گفته: در سال آخر حضورم در بارسلونا دوران بسیار سختی داشتم. حس این را داشتم که مقصر شکست در تورین من هستم اما نمی دانم چرا همه به جای ۱۱ نفر تیم به سراغ من آمدند. در رختکن احساس تنهایی می‌کردم. هیچ کس از من حمایت نکرد. از نظر من این فوتبال نیست. حالا هم همه می خواهند لنگله را بکشند و من می‌دانم که این چه معنایی می‌دهد. او سعی دارد تا تلاش کند و همه چیز را تغییر دهد. او می‌خواهد بیشتر تلاش کند.

یکی دیگر از بازیکنانی که در بارسلونا هنوز به یک ستاره تبدیل نشده و برخی می گویند او از حضورش در بارسلونا لذت نمی‌برد آنتوان گریزمان است. متئو در این رابطه می‌گوید: او در سطحی که در اتلتیکو بود، نیست. فکر می‌کنم اشتباه کرد که به بارسلونا پیوست. در اتلتیکو مادرید او یکی از بازیکنان مهم تیم بود و نمی‌دانم که او چنین جایگاهی در بارسلونا دارد یا خیر.

1101

248 نظر