امیری و تاثیر غیبت در فینال آسیا؛ چند ماه در هوا معلق بودم

امیری و تاثیر غیبت در فینال آسیا؛ چند ماه در هوا معلق بودم

پایگاه خبری فوتبالی- جدیدترین مصاحبه بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس یک نکته مهم دارد جایی که امیری درباره تاثیر غیبت در فینال لیگ قهرمانان آسیا روی شرایطش صحبت کرده است.

وحید امیری در بخشی از مصاحبه‌اش با روزنامه همشهری در پاسخ به این سوال که آیا از عملکردش در نیم فصل اول رضایت داشته، گفته است: در اوایل فصل از لحاظ روحی تحت فشار بودم چون به‌خاطر کارت زردی که در بازی با النصر عربستان گرفتم، از حضور در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا محروم شدم. قبل از فینال، در بازی‌های لیگ هم من فقط در یکی دو بازی فیکس بودم و چون از بازی فینال محروم بودم، در اکثر بازی‌ها نیمکت‌نشین شدم. این موضوع باعث شد تا شرایط بدنی‌ام از مرز ایده‌آل فاصله بگیرد. فوتبالی‌ها هم همیشه مثالی دارند که بازیکن فقط در شرایط بازی رسمی و 90دقیقه‌ای بدنش آماده می‌ماند."

امیری در بین صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که غیبت در فینال آسیا چه شرایطی برای او رقم زد:" غیبت در فینال لیگ قهرمانان آسیا یکی از تلخ‌ترین اتفاقات فوتبالی‌ام بود. این اتفاق ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد ولی متأسفانه با از دست دادن بازی فینال، چند‌ماه سخت را پشت سر گذاشتم. در واقع بعد از رسیدن به فینال حال خوبی نداشتم و انگار روی هوا معلق بودم.


1984

170 نظر