اتفاق بی سابقه: دنی آلوز پس از 16 سال بدون جام ماند

اتفاق بی سابقه: دنی آلوز پس از 16 سال بدون جام ماند

پایگاه خبری فوتبالی - دنی آلوز مدافع راست برزیلی و پرافتخارترین بازیکن تاریخ فوتبال با 40 جام، برای اولین بار در شانزده سال اخیر نتوانست جامی را ببرد.

به گزارش فوتبالی، بازیکن سائوپائولو در مقطع پایانی دوران فوتبالش با اتفاقی بی سابقه مواجه شد. او که در آگوست 2019 به تیم برزیلی ملحق شده بود، سال 2020 را بدون جام به پایان برد که این اولین بار در دوران فوتبالش است که این اتفاق رخ می دهد. سائوپائولو پس از تساوی با پالمیراس شانس قهرمانی در لیگ برزیل را از دست داد. حالا هدف تیم دنی آلوز قرار گرفتن در میان چهار تیم بالای جدول است تا بتوانند سهمیه مستقیم صعود به لیبرتادورس 2021 را به دست بیاورند. باشگاه کنونی او هشت سال پیاپی است که جام نبرده است. آخرین باری که دنی آلوز سالی بدون جام را داشت به فصل 05-2004 برمی گردد که تازه وارد فوتبال اسپانیا شده بود و پیراهن سویا را به تن می کرد.

آلوز در سویا به دو جام یوفا، یک سوپرجام اروپا، یک سوپرجام اسپانیا و یک کوپا دل ری رسید. او در بارسلونا توانست شش لالیگا، چهار کوپا دل ری، سه سوپرجام اروپا، چهار سوپرجام اسپانیا، سه چمپیونزلیگ و سه جام باشگاه های جهان را ببرد. بازیکن برزیلی در یوونتوس یک اسکودتو و یک جام حذفی ایتالیا را برد و در پی اس جی نیز به دو لیگ فرانسه، یک جام اتحادیه و دو سوپرجام فرانسه رسید. او با احتساب کوپا آمه ریکای 2019 و جام کنفدراسیون ها، دو جام ملی هم در کارنامه اش دارد.

4125