مطلق‌زاده: پول به باشگاه تزریق نشود، صنعت‌نفت ضربه می‌خورد

مطلق‌زاده: پول به باشگاه تزریق نشود، صنعت‌نفت ضربه می‌خورد

پایگاه خبری فوتبالی- هافبک تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان گفت: اگر پول به باشگاه تزریق نشود قطعا تیم ما ضربه خواهد خورد.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، محمود مطلق‌زاده در ارتباط با وضعیت این روزهای صنعت‌نفت و اینکه باشگاه می‌خواهد به دلیل مشکلات مالی تعدادی از بازیکنان را بفروشد، گفت:‌ متاسفانه شرایط خوب نیست و تعداد زیادی از بازیکنان هم از تیم‌های دیگر پیشنهاد دارند. ما تا اینجا نتایج خوبی گرفتیم و حیف است این تیم با مشکل مواجه شود. متاسفانه هنوز پولی که وزیر نفت به باشگاه ما اختصاص داده، به حساب صنعت‌نفت واریز نشده است و پارسال هم همین مشکل را داشتیم.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش عنوان کرد: اگر این پول به باشگاه تزریق نشود قطعا صنعت‌نفت ضربه خواهد خورد ولی ما اصلا دوست نداریم این اتفاق رخ دهد. در حال حاضر همه تیم‌ها دنبال تقویت خودشان هستند ولی ما هنوز بازیکنی جذب نکردیم و احتمال دارد تعدای از بازیکنان را هم از دست بدهیم. البته اگر با این وضعیتی که داریم، حتی بازیکنی هم از تیم ما جدا نشود باز هم دچار مشکل می‌شویم چون ذهن بازیکنان درگیر می‌شود و آنها انتظار دارند تا مشکلات‌شان هر چه زودتر برطرف شود.

هافبک تیم فوتبال صنعت‌نفت خاطرنشان کرد: در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفتیم، اگر مشکلات مالی حل شود می‌توانیم چند بازیکن خوب هم جذب کنیم و خودمان را در کورس تیم‌های بالای جدول نگه داریم. امیدوارم هر طور که شده پول وزارت وارد حساب باشگاه شود تا تیم ما آرامش داشته باشد.

7474