لیگ اروپا/ توقف آرسنال مقابل بنفیکا و شکست ناپولی از گرانادا

لیگ اروپا/ توقف آرسنال مقابل بنفیکا و شکست ناپولی از گرانادا

پایگاه خبری فوتبالی - در ادامه‌ی بازی های دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، آرسنال با نتیجه یک بر یک مقابل بنفیکا متوقف شد و ناپولی هم با نتیجه دو بر صفر از گرانادا باخت. در دیگر بازی ها، سالزبورگ با نتیجه دو بر صفر از ویارئال شکست خورد و مولده و هوفنهایم و سه بر سه مساوی شدند. لیل هم با نتیجه 1 بر 2 از آژاکس باخت.

به گزارش فوتبالی، آرسنال با میکل آرتتا در لیگ برتر انگلیس شانسی برای قرار گرفتن در رده های بالایی جدول ندارد و در این فصل قافیه را خیلی زود باخته و به رقبای خود واگذار کرده است، برای همین اکنون برای قهرمانی در لیگ اروپا تلاش می‌کند و سعی می‌کند تا در این تورنومنت خودی نشان دهد اما فعلا در اولین گام از مرحله‌ی حذفی مقابل بنفیکا متوقف شده است و باید دید که در ادامه به چه شکل عمل خواهد کرد.

ناپولی هم مقابل گرانادا شکست خورد و کار سختی برای صعود خواهد داشت و باید دید که تیم ایتالیایی به چه شکل عمل خواهد کرد. گرانادا می‌تواند در این فصل از رقابت‌ها شگفتی ساز شود به مراحل بالاتر راه یابد چرا که تیم خوبی نشان داده است و پتانسیل اینکه تیم شگفتی ساز رقابت ها شود را دارد.

1470

56 نظر