لیگ دسته اول فوتبال| مس کرمان به دنبال تداوم ناکامی‌های خیبر/ تقابل مدعیان شمال و جنوب

لیگ دسته اول فوتبال| مس کرمان به دنبال تداوم ناکامی‌های خیبر/ تقابل مدعیان شمال و جنوب

پایگاه خبری فوتبالی- شاگردان رضا مهاجری امیدوارند بتوانند از سد خیبر خرم‌آباد بگذرند و ناکامی دیگری در کارنامه این تیم ثبت کنند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، هفته پانزدهم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور عصر امروز (جمعه) با یک دیدار آغاز می‌شود و سایر دیدارها روز شنبه برگزار خواهد شد. 

چوکا میزبان پارس جنوبی خواهد بود. شاگردان علی لطیفی پس از اینکه برتری 2 بر یک مقابل بادران را در وقت‌های اضافه با شکست 4 بر 2 عوض کردند به رده شانزدهم جدول سقوط کردند و دو امتیاز با قعر جدول فاصله دارند. پارس جنوبی هم که تا هفته پیش متحمل دو شکست در سه مسابقه شده بود، هفته گذشته از سد خوشه طلایی گذشت. محمد نصرتی سرمربی پارس ابتدای فصل به‌عنوان سرمربی چوکا انتخاب شده بود که خیلی زود به این همکاری پایان داد و امروز مقابل این تیم قرار می‌گیرد.

بادران به مصاف قشقایی شیراز می‌‌رود. نارنجی‌پوشان هفته پیش از تزلزل مدعیان استفاده کردند و خود را به صدر جدول رساندند. بادران امتیازات کامل سه بازی گذشته خود را به دست آورده و با برتری در خانه خود می‌تواند از سایر بالانشینان فاصله بگیرد. قشقایی هم هفته گذشته در دیداری جنجالی، پیروزی ارزشمندی مقابل استقلال ملاثانی کسب کرد و در رتبه پانزدهم جدول لیگ یک ایستاده است.

مس کرمان برابر خیبر خرم‌آباد صف‌آرایی می‌کند. دو پیروزی، دو شکست و یک تساوی، حاصل تلاش مس در پنج هفته گذشته بوده و نماینده کرمان عملکرد پُر فراز و نشیبی داشته است. شاگردان عبدالله ویسی در تیم خیبر هم در سه بازی گذشته تنها یک امتیاز به دست آورده و فقط یک گل زده‌اند. نتایجی که چندین بار مورد انتقاد ویسی قرار گرفت و خیبر را به جایگاه سیزدهم جدول رساند.

در تقابل مدعیان شمال و جنوب کشور، استقلال خوزستان میهمان شهرداری آستاراست. آبی‌های اهوازی پس از پنج هفته ناکامی در کسب پیروزی، هفته گذشته بالاخره این طلسم را شکستند تا همچنان در فاصله دو امتیازی صدر جدول باقی بمانند. شاگردان پایان رأفت هم سه بار در چهار بازی گذشته خود طعم پیروزی را چشیده‌اند و با یک امتیاز بیشتر و یک پله بالاتر از حریف فردای خود، پدیده این فصل مسابقات لقب گرفته‌اند.

برنامه کامل دیدارهای هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال به شرح زیر است:

جمعه اول اسفند 99

چوکای تالش– پارس جنوبی جم - ساعت 14:30 - ورزشگاه سردار جنگل رشت

شنبه 2 اسفند 99

بادران تهران- قشقایی شیراز- ساعت 14:30 - ورزشگاه غدیر تهران

خوشه طلایی ساوه - آرمان گهر سیرجان - ساعت 14:30 - ورزشگاه کارگران تهران

نود ارومیه - رایکای بابل- ساعت 14:30 - ورزشگاه تختی ارومیه

مس کرمان - خیبر خرم‌آباد- ساعت 14:30 - ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

شهرداری آستارا - استقلال خوزستان- ساعت 14:30 - ورزشگاه سردار جنگل رشت

فجر شهید سپاسی شیراز – هوادار تهران- ساعت 14:30 - ورزشگاه پارس شیراز

استقلال ملاثانی - ملوان بندر انزلی- ساعت 15 - ورزشگاه تختی اهواز

شاهین شهرداری بوشهر – گل ریحان البرز- ساعت 15 - ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر


747457 نظر