ژاوی: همه من را به عنوان سرمربی بارسلونا می‌بینند

ژاوی: همه من را به عنوان سرمربی بارسلونا می‌بینند

پایگاه خبری فوتبالی – ژاوی تایید کرد که بالاخره روزی هدایت بارسلونا را بر عهده می‌گیرد هر چند که نمی‌خواهد به سرعت این اتفاق بیفتد.

به گزارش فوتبالی، از زمانی که ژاوی از فوتبال خداخافظی کرد هم او را به عنوان یک گزینه مهم برای نیمکت بارسلونا می‌دانستند. او حالا سرمربی تیم السد است اما خودش هم اعلام کرده هدفش سرمربیگری در بارسلوناست. ژاوی البته در حال حاضر احترام زیادی برای کومان قائل است اما می‌گوید رویایش مربیگری در بارسلونا است.

ژاوی هرناندز در جدیدترین گفت و گوی خود گفته: در حال حاضر من سرمربی السد هستم و حس خوبی دارم. در واقع من در بزرگترین باشگاه قطر حضور دارم. در بهترین باشگاه قطر.

ژاوی که خودش هم بابت سرمربیگری در بارسلونا شور و شوق دارد در ادامه افزود: همه من را به عنوان سرمربی بارسلونا می‌بینند. من به بارسلونا و مربی فعلی یعنی رونالد کومان احترام می‌گذارم. خیلی زیاد. نمی‌خواهم پنهان کنم که دوست دارم سرمربی بارسلونا شوم اما همیشه به مربی فعلی باشگاه احترام می‌گذرام.

سرمربی تیم السد در پایان افزود: در حال حاضر بحث انتخابات مطرح است. باید ببینیم چه کسی به عنوان مدیر انتخاب می‌شود اما این مسئه واضح است که رویای من این است بتوانم یک روز بارسلونا را تمرین دهم. بدون هیچ شکی این رویای من است.

1101

497 نظر